Samsung Galaxy S5 se začne prodávat později než nové HTC One

samsung vs HTC

Jakto? Vždyť nové HTC One nebylo oficiálně ani představeno. Server HTCFamily přinesl zprávu, že nová vlajková loď půjde do prodeje 14 dní po svém představení. Připomeňme, že nástupce populárního HTC One se světu oficiálně ukáže 25. března. Informace nepochází z oficiálního zdroje, ale pokud je pravdivá, HTC M8 by předběhl svého největšího konkurenta Samsung Galaxy S5.

 htc all new one 2 htc all new one 1

HTCFamily, jako jeden z prvních, přinesl použitelné snímky chystané novinky, takže věříme, že i teď by se nemusel mýlit. Ze strany HTC by se, podle mého názoru, jednalo o velmi chytrý tah. Přeci jenom čas plyne a tiskovku Samsungu má v živé paměti jenom pár nadšenců. Pro tchajwanského výrobce se tak otevírá prostor, ve kterém může svému hlavnímu sokovi sebrat několik zákazníků. Krátká prodleva mezi představením a uvedením do prodeje  je žádoucí a pokud to The All New HTC One stihne ještě před Samsung Galaxy S5 – tím lépe.

htc family

Představení už je za rohem, uvidíme, co na nás HTC nachystá.

Zdroj: PhoneArena, Twitter

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)