Samsung Galaxy S4: Více než 20 tipů a triků (video)

sgs4_tipy_ico

Server Droid Life, který na začátku dubna přinesl více než dvacítku tipů pro novopečené majitele HTC One, nyní přišel s tipy a triky pro konkurenční vlajkovou loď – Samsung Galaxy S4. Podle redaktora, publikujícího na zmíněném webu pod přezdívkou Kellex, by vzhledem k počtu softwarových funkcí, implementovaných v tomto zařízení, nebyl problém natočit video i s více než padesátkou “vychytávek”, nicméně 20 tipů a triků je dle jeho mínění “tím správným počtem”.

Během čtrnáctiminutového klipu se budete moci podívat na to, jak používat funkce Air View, gesta mávnutím (a jak je vypnout a zapnout), správa rychlých přepínačů, uvidíte snadné spuštění a opuštění fotoaparátu, povolení widgetů na odemykací obrazovce, přijmutí hovoru bez dotyku a řadu dalších tipů. Část postupů je určena pro vyslovené začátečníky, kteří si pořídí Galaxy S4 jako svůj první telefon.

Nuže, pojďme se podívat na “tipy a triky pro Galaxy S4”.

20+ Tips and Tricks for the Samsung Galaxy S4

20+ Tips and Tricks for the Samsung Galaxy S4

Zdroj: Droid Life.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)