Samsung Galaxy S4 přichází v edici La Fleur

Samsung Galaxy S4 La Fleur úvod

Současný vlajkový model společnosti Samsung se pomalu připravuje na předání žezla novému králi, i přesto se jihokorejští designéři rozhodli, že ho ještě trochu oživí novou barevnou variantou. Samsung Galaxy S4 ve známé edici La Fleur osloví především ženy, které chtěly výkonné zařízení s “něžnějším” vzhledem. Galaxy S4 se tak přidává ke svému menšímu sourozenci, který stejnou barevnou variantu dostal před měsícem (více čtěte zde). V edici La Fleur jsou dostupné také modely Galaxy S3, Galaxy S3 Mini, Galaxy S Duos, Galaxy Ace 2 a Galaxy Ace Duos.

Samsung Galaxy S4 La Fleur

Pokud jde o parametry, tak ty se samozřejmě od klasických barevných variant nijak neliší. Galaxy S4 La Fleur tak nabídne 5palcový Full HD displej s technologií Super AMOLED Plus. O chod se stará čtyřjádrový Snapdragon 600 s taktem 1,9 GHz, který doplňují 2 GB operační paměti. Není známo, zda bude v edici La Fleur dostupná i verze s osmijádrovým procesorem. Pro vaše data je k dispozici vnitřní paměť s kapacitou až 64 GB (16/32/64 GB), kterou je dále možné rozšířit pomocí microSD karet. Dále zmíním ještě 13 Mpx zadní fotoaparát, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, NFC, GPS/GLONASS, barometr, teploměr či podporu bezdotykového ovládání, všemu dodává energii baterie s kapacitou 2 600 mAh.

Informace o ceně a dostupnosti prozatím nejsou známy, dá se však předpokládat, že Galaxy S4 La Fleur stihne na některé trhy dorazit ještě před Valentýnem.

 

Zdroj: GSMArena

Filip Valtr
O Autorovi - Filip Valtr

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)