Samsung Galaxy S IV s nadstavbou i bez. Přepínej pomocí MoDaCo.SWITCH

modaco_ico

Na začátku července jsme psali o nástroji MoDaCo.SWITCH vývojáře Paula O’Briena, který umožňuje majitelům telefonu HTC One přepínat mezi systémem s grafickou nadstavbou HTC Sense a zcela čistým Androidem. Oba systémy používají sdílené úložiště, takže například všechny aplikace, které uživatel nainstaluje v jednom rozhraní, jsou dostupné i po restartu ve druhém prostředí.

MoDaCo.SWITCH MoDaCo.SWITCH

MoDaCo.SWITCH v podstatě přepíná mezi dvěma oficiálními ROMkami – tou výchozí, se kterou se toto zařízení běžně prodává, a druhou z verze Google Edition. Přepínání tam a zpět mezi oběma verzemi je stejně jednoduché jako přepínání přepínače.

MoDaCo.SWITCH nabízí jednoduché přepínání MoDaCo.SWITCH nabízí jednoduché přepínání

Protože Samsung Galaxy S IV také existuje ve variantě s firemní nadstavbou TouchWiz a ve verzi Google Edition, očekávalo se, že časem přijde možnost přepínání i protento telefon. To se také nakonec stalo – MoDaCo.SWITCH pro vlajkovou loď Samsungu (konkrétně verzi s procesorem Qualcomm Snapdragon) je již k dispozici pro testování těm, kteří do projektu investovali své peníze skrze IndieGoGo.

MoDaCo.SWITCH pro vlajkovou loď Samsungu MoDaCo.SWITCH pro vlajkovou loď Samsungu

Není pochyb o tom, že MoDaCo.SWITCH je velmi užitečným nástrojem, který umožní využívat na jednom telefonu výhod čistého Androidu i nadstavby výrobce se všemi doplňkovými aplikacemi. Zbývá jen doufat, že se majitelé “es čtyřek” dočkají zveřejnění v co nejkratší době, kterou si mohou zkrátit zhlédnutím 3,5minutového videa, ukazujícím, jak to celé funguje v praxi.

MoDaCo.SWITCH for the S4 i9505 – demo

MoDaCo.SWITCH for the S4 i9505 - demo

Zdroje: 4PDA, Liliputing, Android Community, SamMobile, Android Police a MoDaCo.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)