Samsung Galaxy S III (asi) bude mít hardwarové tlačítko

galaxys3

Pokud vás ještě baví zvěsti, pověsti a drby o připravované vlajkové lodi Samsungu, přiložíme další polínko do ohně. Podle informací serveru SamMobile se totiž jihokorejský výrobce u Galaxy S III nevzdá hardwarového tlačítka “Domů,” a nebude tak následovat Galaxy Nexus, který má veškeré ovládací prvky na displeji jako součást uživatelského rozhraní.

Je otázkou, jak toto provedení, v případě že se informace ukáže jako pravdivá, budou vnímat zákazníci. Skalní uživatelé, považující za etalon produkty uváděné pod vlajkou Googlu, patrně zaujmou spíše kritický pohled. Naopak stávající zákazníci, jež na “es trojku” přejdou z Galaxy S II či Note, pravděpodobně hardwarové tlačítko ocení, protože jsou na něj zvyklí.

Další kousek pomyslné opony odhaluje SamMobile tvrzením, že Galaxy S III bude zobrazovat ikony v pěti sloupcích – stejně jako Galaxy Note.

Galaxy S III by měl být představen 22. května v Londýně.

Zdroj: SamMobile

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)