Samsung Galaxy S III a Note II nejspíše nedostanou Android 4.2.2, ale skočí rovnou na 4.3

samsungsIIIjellybean

O androidích telefonech je možné prohlásit, že postupem času zrají jako víno. Hardware sice zůstává stále stejný, ale během života těchto přístrojů se může změnit softwarová část. Výrazně se na tom podepíše především novější verze systému Android, po které touží většina uživatelů (ti s Nexy nemusí). Velmi oblíbené přístroje Samsung Galaxy S III a Note II stále setrvávají na systému Android 4.1 Jelly Bean a uživatelé již netrpělivě vyhlížejí aktualizaci Androidu s číslovkou 4.2.2. I když jsme o této aktualizaci už slyšeli a internetem se prohnaly neoficiální verze této aktualizace, nyní to podle zdroje z indické pobočky Samsung R & D (výzkum a vývoj) vypadá, že se zmiňované přístroje dočkají rovnou verze 4.3 a 4.2.2 tak přeskočí. To má dvě strany mince – tou pozitivní stránkou zůstává, že se přístroje této nové verze systému dočkají, tou méně šťastnou fakt, že si uživatelé budou muset nějaký ten čas počkat.

samsungsIIIjellybean

Pokud zdroj hovoří pravdivě, pak to také vypadá, že se přístroje Galaxy S3, S4, Note II a Note 3 dočkají Androidu 5.0. Je ovšem jasné, že S4 a Note 3 dostanou tuto verzi dříve. Dřívější zprávy hlásaly, že aktualizace 4.2.2 nabere zpoždění a vyjde až ke konci roku. Že by to byl tedy čas, kdy vyjde 4.3? Nebo si ještě budeme muset počkat? Anebo nás někdo tahá za nos a skutečně vyjde Android 4.2.2? Na to si budeme muset počkat. Jako vždy.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (18)