Tapety z phabletu Samsung Galaxy Note 4 ke stažení

sgn4_ico

Phablet Samsung Galaxy Note 4 byl představen minulý týden na tiskové konferenci v rámci berlínského veletrhu IFA (viz náš článek Samsung Galaxy Note 4 oficiálně představen – specifikace, fotografie a další).

Stáhněte si tapety z phabletu Samsung Galaxy Note 4 Stáhněte si tapety z phabletu Samsung Galaxy Note 4

Pro pozadí na 5,7″ SAMOLED obrazovce s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů připravil výrobce sadu tapet, která se relativně krátce po uvedení objevila na webu, odkud si ji můžete stáhnout i vy! Osm tapet má rozlišení 2560 x 2560 obrazových bodů, všechny jsou ve formátu JPG. Již tradičně dominují především abstraktní umělecké obrazy.

Připomeňme, že Samsung Galaxy Note 4 má displej s úhlopříčkou 5,7″, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 na 2,7 GHz, 3 GB operační paměti a 32 GB interního úložiště, rozšiřitelného až 64GB microSD kartami. Zapomenout bychom neměli na fotoaparát s rozlišením 16 MPx a optickou stabilizací a baterii s kapacitou 3220 mAh.

Nainstalujte si tapety skrze aplikaci

Další cestou, jak dostat tapety z nejnovějšího “top” phabletu od Samsungu, je aplikace Galaxy Note 4 wallpapers, kterou si stáhlo již více než deset tisíc uživatelů a jejíž průměrná známka je 4,2. 18 MB velký soubor můžete instalovat na telefony a tablety s Androidem 2.2 a vyšším.

[appbox googleplay com.cbz.gn4wallpapers]

Pokud spíše než Samsung preferujete Sony, doporučujeme náš včerejší článek Stáhněte si tapety, vyzvánění a další artefakty z telefonu Sony Xperia Z3.

Zdroje: The Android Soul, GSM Arena, Droid Life, AndroidSPIN, Pocket Droid, Talk Android.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)