Samsung Galaxy Note 4 LTE-A – výkonnější verze oficiálně představena

Galaxy-Note-4

Spekulace o možném představení výkonnější verze mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 4 se na internetu šíří již několik týdnů. Veškeré spekulace nyní společnost Samsung potvrdila. Dnes totiž oficiálně představila výkonnější verzi svého vlajkového phabletu, která nese označení Samsung Galaxy Note 4 LTE-A. Pojďme se podívat na to, v čem se odlišuje.

Galaxy Note 4  LTE-A

Hlavní novinka spočívá v lepším procesoru, kterým je nyní 64bitový Snapdragon 810. Další vylepšení byste mohli nalézt u lepší podpory rychlé datové sítě LTE-A. Stávající model podporuje rychlost stahování až do 150 Mbit/s, vylepšená verze bude podporovat až rychlost 300 Mbit/s. Novinkou je také podpora LTE cat 9, díky které budete moci stahovat až rychlostí 450 Mbit/s. Tato rychlost však není v tento okamžik podporována samotnými operátory.

V průběhu představení bylo řečeno, že dostupnost bude striktně omezena pouze pro Jižní Koreu. Na případné rozšíření i na jiné trhy si tak budeme muset nějaký ten čas počkat, pokud se vůbec někdy uskuteční. O plánované ceně doposud nepadlo jediné slovo, i když lze počítat, že se bude pohybovat v astronomické výšce.

Koupili byste si telefon Samsung Galaxy Note 4 LTE-A?

Zdroj: Phone Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)