Samsung Galaxy Note 4 – stáhněte si předinstalované aplikace

Galaxy Note 4

Není to tak dávno, co společnost Samsung představila zcela nový mobilní telefon Samsung Galaxy Note 4. Ten se bohužel nenese v duchu revoluce, ale pouze v duchu evoluce. Kromě novinek v hardwaru přinesla společnost Samsung také aktualizované verze některých předinstalovaných aplikací, které jsou součástí nadstavby TouchWiz. Chcete si je stáhnout i do vašeho mobilního telefonu? Pokud ano, tak čtěte dále.

Samsung Galaxy Note 4

Členovi internetového fóra XDA developers Albi95 se podařilo získat a zveřejnit většinu aplikací z mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 4. Všechny aplikace si můžete stáhnout pomocí následujících odkazů:

Nutno podotknout, že pro správnou funkčnost těchto aplikací bude potřeba vlastnit mobilní telefon značky Samsung s nadstavbou TouchWiz. Funkčnost s jinými telefony však není vyloučena. Některé aplikace jsme testovali na redakčním mobilním telefonu Xiaomi Mi4 a během testování jsme většinou nezaznamenali jediný problém. Některé aplikace měly bohužel tendenci občas spadnout, i přesto byly ale použitelné. Je ale možné, že na jiných značkách mobilních zařízení bude chování zcela odlišné.

Vyzkoušeli jste aplikace z mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 4?

Zdroj: XDA developers

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (13)