Samsung Galaxy Note 3 a Android 5.0 Lollipop – podívejte se, jak vypadá

note_3_ico

Mobilní operační systém Android 5.0 Lollipop je mezi námi již nějakou dobu, aktualizace se však prozatím dočkaly pouze mobilní zařízení z řady Nexus a několik dalších od ostatních výrobců. Aktualizaci na nejnovější systém však připravuje i společnost Samsung. Internetovému serveru SamMobile se nyní dostala do ruky testovací ROM z mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 3. Pojďme se podívat na to, jakých změn se již brzy dočkáme.

note3

Pokud vlastníte mobilní telefon Samsung Galaxy Note 3, tak pro vás máme dobrou zprávu. Vypadá to, že Samsung usilovně pracuje na aktualizaci na systém Android 5.0 Lollipop. Internetový server SamMobile nyní zveřejnil ukázku prostředí z nového systému na třetím modelu z řady Note. Podle prvních ohlasů je vše předěláno tak, aby ladilo novému Material Designu. Přidány byly i nové animace, které působí o mnoho plynulejším dojmem než ty předchozí.

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop TouchWiz Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop TouchWiz 6 Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop TouchWiz 5 Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop TouchWiz 4 Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop TouchWiz 3 Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop TouchWiz 2

Celkový vzhled je až na několik detailů velmi podobný již dříve uniklé ROM z mobilního telefonu Samsung Galaxy S4. Navíc byla přidána funkce více oken v multitaskingu a pozměněno bylo také nastavení.

Video – Samsung Galaxy Note 3 s Android 5.0 Lollipop

Exclusive Preview – Android 5.0 Lollipop on Samsung Galaxy Note 3

Exclusive Preview - Android 5.0 Lollipop on Samsung Galaxy Note 3

 

Líbí se vám nový vzhled Androidu 5.0 s nadstavbou TouchWiz?

Zdroj: SamMobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (36)