Samsung Galaxy Note 10.1 poprvé v ČR pro běžné smrtelníky na Android RoadShow 2012!

galaxy-note-10.1-ddt-image-3

Společnost Samsung ukázala Galaxy Note 10.1 již na únorovém MWC 2012, poté se o tomto přístroji přestalo mluvit a oficiální představení vylepšené verze proběhlo teprve nedávno. Dá se s nadsázkou říci, že toto zařízení si měla možnost osahat jen hrstka vyvolených a novináři, kteří toto zařízení spatřili na tiskové konferenci. Díky portálu Svět Androida si však již tento víkend může zařízení vyzkoušet každý z Vás ve vlastních rukách! Přístroj Galaxy Note 10.1 bude totiž poprvé v České republice k vyzkoušení na Android RoadShow 2012 již tuto sobotu (25. 8. 2012) v Českých Budějovicích.

A v čem je tento tablet výjimečný? Jistě si každý při pohledu na název vzpomene na tabletotelefon Samsung Galaxy Note, který se pyšnil zejména obrovským displejem a velice přesným stylusem. Spousta zákazníků po výrobcích žádala podobné zařízení, ovšem ve velikosti tabletu. Samsung těmto žádostem vyšel vstříc a představil “velký Note”, jehož displej dosahuje úhlopříčky 10,1”  s rozlišením 1280 x 800 pixelů, zachoval si skvělý stylus S-Pen a pod kapotou mu tepe velmi výkonný čtyřjádrový procesor Exynos 4412 na frekvenci 1,4 GHz.

http://youtu.be/I_DQ_NYVoN8

Jak můžete vidět na videu, zařízení vyniká především velice přesným stylusem, se kterým se běžné kapacitní displeje rozhodně nemohou rovnat. Uplatnění tak najde především pro ty, kdo si kromě psaní na virtuální klávesnici také rádi kreslí či píšou ruční poznámky. Zařízení má též unikátní schopnost napsaný text rozpoznávat a převádět přímo na znaky a text. Jako první přichází také se schopností dvou souběžných oken, díky čemuž si můžete na jedné polovině displeje prohlížet film a na druhé dělat poznámky. Stylus je možné využít také v předinstalované aplikaci Adobe Photoshop Touch, ve které lze s fotografiemi a stylusem přímo kouzlit.

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

Android RoadShow 2012 – 25. 8. v Českých Budějovicích

A kde že si můžete poprvé v České republice tento přístroj vyzkoušet? Portál Svět Androida vyráží již tuto sobotu na třetí vyjížďku, tentokrát se spousta androidích zařízení a nadšenců sejde v Českých Budějovicích v prostorech kongresového centra ArtIGY. Právě zde a nikde jinde budete mít možnost se důkladně se Samsung Galaxy Notem 10.1 seznámit. Neváhejte, registrujte se a dorazte za námi do Českých Budějovic. Rozhodně nebudete litovat!

Více o nadcházející RoadShow se dozvíte zde. Registrace je úplně zdarma.

Buďte jedni z prvních v České republice, kdo si vyzkouší Samsung Galaxy Note 10.1. Dorazte za námi již tuto sobotu (25. 8. 2012) na Android RoadShow 2012 do Českých Budějovic!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)