Samsung vylepšil fotoaparát u modelů Galaxy A5 a A7

galaxy a5 fotoaparat

Společnost Samsung vydala novou aktualizaci pro telefony Galaxy A5 a A7 (2017). Ta přináší několik nových funkcí pro fotoaparát, v podstatě by se dalo říct, že tyto starší telefony dostávají funkce z nově představeného modelu Galaxy A8 (2018).

Hlavní novinkou je Selfie Focus

Jedna z nejvýraznějších novinek nové aktualizace je přidání selfie focusu. Tyto telefony nemají duální fotoaparát, proto se jedná spíše o selektivní zaostření, které můžeme znát z vlajkových modelů Samsungu. Při aktivaci této funkce vyfotíte selfie snímek a software telefonu následně automaticky vybere objekt a rozmaže pozadí. Při dostatečném osvětlení funguje Selfie Focus velmi dobře.

Další novinkou je pak možnost upravit barevný tón pleti, a to u selfie fotografií. Dostalo se ale i na novinky u zadního fotoaparátu. Ten byl rozšířen o nálepky pro rozšířenou realitu (AR). Zároveň se aktualizuje bezpečnostní záplata Androidu, některé regiony obdrží listopadovou, některé už ale prosincovou záplatu. Aktualizace se postupně uvolňuje na oba modely.

[aps_product_sz id=”423485″]

[aps_product_sz id=”470453″]

Obdrželi jste již novou aktualizaci na Galaxy A5 nebo Galaxy A7?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)