Samsung chystá lowendové zařízení Galaxy Music

samsung-logo

Společnost Samsung se nechala před dvěma dny slyšet, že aktualizace na systém Jelly Bean se dočká hned 15 zařízení tohoto giganta. V seznamu těchto zařízení se však objevil i přístroj s názvem Galaxy Music a nikdo nevěděl, o jaké zařízení jde. Podle některých spekulací by se mohlo jednat o připravovaný Galaxy Player 5.8, nyní však vyšlo najevo, že se bude jednat o zbrusu nové lowendové zařízení, které bude určeno pro nenáročné uživatele a především ty, co chtějí svůj přístroj využít jako přehrávač hudby.

Podle současných informací by měl být přístroj vybaven 3palcovým displejem, 850MHz procesorem, 512MB RAM pamětí, 4GB vnitřním úložištěm, 3MPx fotoaparátem a slotem pro MicroSD karty. Přístroj by měl obsahovat také klávesu pro ovládání hudby (spuštění přehrávače), FM rádio, SRS a podporu služby Samsung Music Hub. Do prodeje by měl přijít se starší verzí systému Android 4.0, aktualizace na Jelly Bean se dočká později. Očekává se, že se přístroj objeví také v DualSIM verzi.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)