Samsung ukončí v některých zemích provoz služby ChatON

chaton

Společnost Samsung vybavila svoje mobilní telefony se systémem Android a grafickou nadstavbou TouchWiz opravdu mnoha aplikacemi. Mezi ně patří také služba ChatON, která slouží pro psaní zpráv a posílání souborů mezi mobilními zařízeními značky Samsung. Podle posledních zpráv však společnost Samsung plánuje v některých zemích tuto službu ukončit.

samsung-chaton-2

Podle posledních informací, které pocházejí od internetového serveru The Korea Times, plánuje společnost Samsung v rámci restrukturalizačních plánů ukončit v některých zemích činnost služby ChatON. Nejmenovaný vysoce postavený pracovník Samsungu k tomuto kroku sdělil: “Společnost Samsung Electronics plánuje odchod z mobilního trhu zasílání zpráv v oblasti některých regionů, jako součást firemní strategie na restrukturalizaci ztrátových služeb, která si klade za cíl zlepšit ziskovost.” Další nejmenovaný pracovník k tomuto problému dodal: “Samsung je na dobré cestě ke zefektivnění svých činností. Z obchodního hlediska není služba ChatON volbou, která může prokázat zlepšení v budoucnosti.”

Služba ChatON je v tento okamžik využívána ve více než 120 zemích po celém světě. Kterých států se tato zpráva týká není v tento okamžik zcela jasné.

Využíváte službu ChatON? Vadil by vám její zánik?

Zdroj: Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)