Samsung uvolnil aplikaci S Health pro všechny Androidy

shealth_ico

V dubnu tohoto roku vystavil Samsung svou “fitness aplikaci” S Health, která byla původně určena jako exkluzivní obsah jeho telefonů nejvyšší řady, do Obchodu Play (viz Samsung uvolnil aplikaci S Health do Obchodu Play), nicméně s omezenou možností instalace pouze na zařízení značky Samsung s grafickou nadstavbou TouchWiz.

Koncem minulého týdne vydal jihokorejský výrobce elektroniky novou verzi S Health s číslem 4.5.1, přičemž jednou z hlavních novinek je přidání podpory pro všechny Samsungy od Galaxy S3 výše a současně pro všechna zařízení s Androidem 4.4 a novějším bez ohledu na jejich výrobce. Z hlediska funkcí přichází S Health s obvyklou nabídkou, sestávající ze sledování statistik a možnosti nastavení cílů.

Uživatel tak bude mít přehled o ušlých krocích, váze, příjmu potravin nebo kofeinu a může dokonce sledovat svůj spánek. Samozřejmě některé funkce nebude použít bez kompatibilního mobilního telefonu (například sledování srdeční frekvence), nicméně většina by měla fungovat na jakémkoli zařízení s Androidem.

Novinky S Health verze 4.5.1 Novinky S Health verze 4.5.1

Novinky S Health verze 4.5.1

  • Panel s fitness tipy (USA/UK/Korea).
  • Zjednodušené zadávání přijatých potravin.
  • Lepší informace o poloze během cvičení (Čína).
  • Přidána podpora dalších zařízení: všechny smartphony Samsung od Galaxy S3 a telefony s Androidem 4.4 všech značek.

Aplikaci S Health si můžete zdarma stáhnout z Obchodu Play. Aktuálně má na svém kontě více než 50 milionů instalací a průměrnou známku jen 3,4, což tedy není příliš dobré vysvědčení. Velikost balíčku je 42 MB.

[appbox googleplay com.sec.android.app.shealth]

Zdroje: Android Authority, Phandroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)