Samsung na Alza Android RoadShow rozhodně nepřehlédnete

Samsung_Galaxy_S6&S6edge_lifestyle_011

Komerční článek

Smartphony, Smart TV, Gear VR, wearables, příslušenství, a navíc slevy. Na Samsung letos narazíte na každém kroku a rozhodně to bude stát za to. Nepropásněte toto osudové setkání v sobotu 16. května 2015 v Praze ani na dalších zastávkách Alza Android RoadShow 2015 po České republice.

Galaxy S6 a S6 edge: ostře sledované duo

Samsung to na Alza Android RoadShow rozjede pěkně zostra. Chybět nebude bedlivě sledované duo ze skla a kovu Galaxy S6 a S6 edge. Už samotný displej Quad HD Super AMOLED s 577 ppi a jasem 600 cd/mm je zárukou skutečně ostré podívané. V případě Galaxy S6 edge je navíc zakřivený po obou stranách. Pro fandy do focení mají oba smartphony ve výbavě optiku se světelností F1.9 a snímače s rozlišením 16 Mpix, resp. 5 Mpix. O perfektní ostrost fotek se navíc stará hned několik špičkových funkcí. Novinkou je také vychytávka Quick Launch pro bleskovou aktivaci fotoaparátu pouhým dvojitým stiskem tlačítka Home.

galaxys6-18.0

Jakou rychlost dokáže vyvinout kombinace prvního 64bitového procesoru na světě vyrobeného 14nm technologií, nového paměťového systému LPDDR4 a UFS 2.0 flash paměti v Samsung Galaxy S6 a S6 edge můžete během roadshow sami otestovat hned na několika stanovištích.

Gear, Level, slevy

Nejenom ostrý obraz, ale i zvuk je vlastní produktům Samsung. Přesvědčte se na vlastní uši se sluchátky série Level. Nadšenci do netradičních forem mobilních zařízení pak můžou přeřadit na vyšší rychlost s wearables Samsung Gear nebo si vyzkoušet brýle Gear VR a zažít virtuální realitu. Jestli vám některý z chytrých telefonů nebo tabletů Samsung padne do ruky, sluchátka na uši nebo chytré hodinky na zápěstí, nemusíte se s nimi loučit. Pro návštěvníky Alza Android RoadShow připravil Samsung speciální slevovou akci – slevu 500 Kč na příslušenství, mobilní zařízení a wearables (při nákupu alespoň za 1 000 Kč).

registraceHome

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)