Časově omezená Samsung akce, kdy ušetříte tisíce

samsung akce mobil pohotovost sleva

Komerční článek

Akce, které lze kombinovat, to se vidí jen málo kdy. Pokud si pospíšíte tak do konce týdne jich můžete zkombinovat hned několik a ušetřit při nákupu nového telefonu, nebo hodinek několik tisíc korun. Některé Samsung akce sice budou trvat až do konce měsíce, ale největších slev dosáhnete při kombinaci do konce týdne.

Samsung akce vám ušetří i několik tisíc korun

Plánujete koupi nového Samsung telefonu nebo třeba chytrých hodinek Gear Sport? Tak to pro vás máme dobrou zprávu, nyní můžete tři různé telefony a jedny hodinky získat s výraznou slevou. Stačí pouze spojit právě probíhající akce, a to Slevy Ona Dnes, Cashback a Šrotovné na hodinky, které nabízí obchod Mobil Pohotovost a Samsung.

samsung akce mobil pohotovost sleva

Cashback a 20% sleva na telefony řady Samsung Galaxy A

V rámci akce Ona Dnes mají k dispozici 20% slevu na telefony z řady Galaxy A. Konkrétně jde o Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) a novinku Galaxy A8. Slevu získáte, když v e-shopu MP zadáte speciální kód.

Kód na slevu 20 % pro telefony: odgalaxya (platnost je 14. – 20. 5)

 

Tím to ale nekončí, sleva jde kombinovat s akcí Cashback, kdy cenu prvních dvou jmenovaných telefonů můžete snížit o 2 tisíce Kč. O Cashback stačí požádat na stránce samsung-bonus.eu. Zaregistrovat produkt musíte nejpozději do 14 dnů od nákupu, při registraci je nutné nahrát kopii účtenky a fotografii výrobního štítku.

  • Samsung Galaxy A3 cena po slevě Ona Dnes a po odečtení cashbacku – 3 599 Kč
  • Samsung Galaxy A5 cena po slevě Ona Dnes a po odečtení cashbacku – 5 199 Kč

 

[aps_product_sz id=”423495″]

[aps_product_sz id=”423485″]

[aps_product_sz id=”480226″]

Šrotovné a 20% sleva na Samsung Gear Sport

Akce Ona Dnes je k dispozici i na chytré hodinky Samsung Gear Sport, opět jde o slevu 20 procent. Jen pozor na to, že zde se používá jiný kód.

Kód na slevu 20 % pro Samsung Gear Sport: odgearsport (platnost je 14. – 20. 5)

I hodinky ale můžete zkombinovat s další akcí. V případě Gear Sport je to Šrotovné a díky němu můžete získat až 1 500 Kč. Pro získání slevy stačí donést na prodejnu Mobil Pohotovost jakékoliv staré hodinky – může jít o staré hodinky, které nemají ručičky.

Uplatnit slevu na Samsung Gear Sport.

[aps_product_sz id=”449390″]

Máte v plánu využít tyto Samsung akce?

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (1)