Runtastic dostal podporu Google Music i s novými playlisty

runtastic

Google Play Music se opět trošku rozrůstá. Nyní se vývojáři spojili s fitness aplikací Runtastic a přináší Android uživatelům integraci přehrávače a nové speciální playlisty pro workout.

Runtastic: Běhání i s Google Music

Integraci Google Music najdete již v nové aktualizaci, která se včera objevila v Google Play. Hudební playlisty jsou připravené nejen pro běh, ale i například jógu, nebo cvičení v tělocvičně. K přehrávání hudby je integrováno ovládání přímo v aplikaci. Přidává se tak k dalším přehrávačům hudby, včetně všech hlavních aplikací jako Spotify, SoundCloud, nebo Pandora.

google_highlight-row_gpm_2

Samotné playlisty se řadí například na hudbu, která má 130 BPM, takže s ní můžete udržovat tempo při běhu, nebo třeba pořádné motivační písničky, pokud potřebujete dosáhnout velkého výkonu, výběr je dostatečný. A jestli jste ještě nikdy nevyužili zkušební dobu v Google Music, tak byste měli dostat rovnou dva měsíce. Akce ale pravděpodobně neplatí pro celý svět, protože mně aplikace nabídla klasických 30 dní.

[appbox googleplay com.runtastic.android]

Používáte na běhání Runtastic, nebo dáváte přednost jiným aplikacím?

zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)