Rozšířená realita Google je dostupnější: Podporují se nové telefony včetně Poco F1

rozsirena-realita-google-arcore-podpora-zarizeni

Pokročilá rozšířená realita Google ARCore je založena technologiích Google Tango, na rozdíl od ní ale ARCore nepotřebuje speciální senzory a kamery. Stačí jen obyčejný telefon a hlavně podpora ze strany společnosti Google. Ta zatím asi není taková, jakou bychom si představovali, nicméně každý měsíc se podporuje více a více nových telefonů. V září se podpora objevila pro 8 telefonů. Které to jsou?

Rozšířená realita Google ARCore přidává podporu pro 8 zařízení

Rozšířená realita je stále na začátku své cesty, to jde vidět i na podpoře telefonů, ale i na technologiích. Jednu ze zajímavých funkcí rozšířené reality představil nedávno eBay. Pokud jde o podporu zařízení, dohromady je pokročilý ARCore dostupný na několik desítek telefonů. Google ale každý měsíc přidává podporu pro nové telefony. V poslední verzi se dostalo na 8 zařízení. Nově si můžete rozšířenou realitou vyzkoušet na Huawei Mate 20 Lite, Nokia 6.1 Plus, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Tab S4, Sony Xperia XZ2, Sony Xperia XZ2 Compact, Sony Xperia XZ2 Premium a Xiaomi Pocophone F1.

Introducing ARCore

Introducing ARCore

Jak můžete vidět ze seznamu, najdeme v něm i několik hodně populárních modelů, díky čemuž se počet uživatelů rozšířené reality ARCore opět zvětší. Pokud jeden z těchto telefonů či tabletů máte, stačí si stáhnout z Google Play aplikace ARCore od Googlu a následně už si můžete vybírat jiné aplikace, které podporují pokročilo rozšířenou realitu.

[appbox googleplay com.google.ar.core]

Používáte rozšířenou realitu Google ARCore?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (4)