Rootless Launcher inspirován Pixelem nyní oficiálně stáhnete z Google Play

google pixel rootless launcher

V minulém roce se hodně rozmohly launchery, které v mnohém připomínají Google Pixel Launcher. Znát můžete Lawnchair, Lean Launcher nebo Rootless Launcher. Právě Rootless byl první, který dokázal věrně napodobit vzhled Pixelů. Nyní se oficiální cestou dostal i do obchodu Google Play. Už tak nemusíte hledat APK soubory ručně na internetu.

Rootless Launcher přináší vzhled Pixel 2 telefonů

V základu v podstatě nepoznáte rozdíl mezi originálním Pixel launcherem a Rootless launcherem. Například Google Feed nemá zcela stejný design jako na Google Pixel 2 telefonech, funkčnost je nicméně stejná. Samozřejmě také chybí funkce z Androidu 9 Pie, který již uživatelé Pixel telefonů mají.

Nechybí podpora widgetu “At A Glance“. stejné rozvržení domácí obrazovky s widgetem pro vyhledávání v dolní části. Stejné je i otevírání menu s aplikacemi. Ten dokonce podporuje doporučené aplikace z Pixel telefonů.

Oproti originálu má i několik vylepšení. Můžete si vybrat z několika možných témat a dokonce použít vlastní balíček ikon, což v originálním Pixel launcheru nemůžete. K dispozici je také možnost úpravy tvaru ikon a podpora notifikačních teček. Zkrátka jednoduše řečeno, dostanete téměř stejný Pixel Launcher, který je ale obohacen o několik pokročilých funkcí.

Samozřejmě není tak pokročilý jako Nova nebo Action Launcher, ale na každodenní používání se dá bez problémů používat.

[appbox googleplay amirz.rootless.nexuslauncher]

Jaký launcher momentálně na svém telefonu používáte?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)