RoadShow Praha: Speciální soutěž a další bonusy pro naše VIP čtenáře

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Při zavedení VIP účtů pro naše věrné čtenáře jsme předesílali, že se mohou po celý rok těšit na zajímavé bonusy. Kromě soutěží přímo na webu se naši VIP mohou těšit také na výhody při offline akcích, mezi které patří hlavně série Android RoadShow 2013. A na co se mohou prémioví uživatelé těšit v Praze?

Stejně jako v Brně si jeden z VIP odnese hodnotnou cenu ze soutěže. Zatím ale neprozradíme, o jakou se jedná. Výherce z Brna však může dosvědčit, že se můžete těšit. :) A jelikož si našich věrných čtenářů velmi vážíme, budou při vstupu na akci odbaveni přednostně a žádné fronty tak na ně nečekají. Navíc dostane každý dva nápoje ihned po vstupu, aby mohl uhasit žízeň z cesty k nám, a sladké potěšení.

_STE8989 Být VIP návštěvník se skutečně vyplácí. Jeden z Prémium uživatelů od nás v Brně dostal androidí mini PC.

Být Prémium uživatel se rozhodně vyplatí! Chceš jím být? Pak se stačí zaregistrovat. Více informací o našich VIP účtech naleznete zde.

V Praze jedinečná možnost zřízení Prémium účtu přímo na místě!

Akce plná nabušených přístrojů, androidích fanoušků a specialistů ve svém oboru. To je Android RoadShow. Již v sobotu nás čeká návštěva Prahy a je se opravdu na co těšit. Již známe program celé akce! A zítra si opět představíme další výhru. Zůstaňte naladěni. :)

Jak to na první RoadShow vypadalo? Rozepsali jsme se o tom v samostatném článku Android novinky a soutěže zatřásly Brnem – Android RoadShow Brno 2013 (shrnutí).

Neváhejte se registrovat a navštivte pražskou RoadShow! Vstupné je zdarma.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)