ReVault – cloudové úložiště na vašem zápěstí

ReVault

O cloudu slýcháváme stále častěji a v současné době se jedná o velmi oblíbený způsob, jak ukládat svá uživatelská data. Cloud vítězí zejména díky skutečnosti, že jsou data uživatelům přístupná odkudkoliv, stačí pouze internetové připojení. Právě nutnost internetového připojení může být ale problémem, obzvlášť v našich končinách (ať už kvůli špatnému pokrytí či FUPu). Zajímavý nápad se proto objevil na serveru Indiegogo – soukromé cloudové úložiště, které sídlí na vašem zápěstí. To může převzít podobu hodinek a skladovat bezpečně vaše data na 32 nebo 128GB úložiště. ReVault, jak se tento přístroj nazývá, umí synchronizovat data skrze Bluetooth či Wi-Fi se systémy Android, iOS, Windows, Mac OS X i Linux. Zvládá rovněž automatické zálohování, dvoufázové ověřování, šifrování a také notifikace.

ReVault – a Smartwatch with Wearable Wireless Storage

ReVault - a Smartwatch with Wearable Wireless Storage

ReVault 2

Tělo hodinek ReVault je vyrobeno z nerezové oceli, je vodotěsné a 1,54″ displej je kryt tvrzeným sklem Gorilla Glass 3. Hodinky by měly podle tvůrců vydržet 3 dny na jedno nabití. ReVault teprve sbírá finanční prostředky v kampani na Indiegogo, nicméně již po jednom dni dokázal nasbírat většinu částky, takže není pochyb, že se kampaň podaří zaplatit. Již nyní si lze předobjednat 32GB verzi ReVault za 199 dolarů (cca 5 000 Kč), 128GB varianta vyjde na 269 dolarů (cca 6600 Kč).

zdroj: indiegogo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (15)