Report z první české HTC Android RoadShow

P1020599

Dne 15. 11. 2011 se uskutečnila první česká HTC Android RoadShow, která se konala v Praze, jak jste si sami odhlasovali na webu www.AndroidRoadShow.cz. Pro ty z vás, kteří o HTC Android RoadShow ještě neslyšeli, jen připomenu, že hlavní myšlenkou bylo přivézt Android telefony do Vašeho města a zároveň se při tom dobře pobavit (více v tomto článku). V pražském kongresovém centru u Hájků jsme se sešli v počtu cca 100 androiďáků a androiďaček :). Ano, i slečny mají rády Android a věřte, že jich není málo. Celá RoadShow se skládala ze čtyř přednášek a mnoha soutěží s pořádnou dávkou zábavy.

Jaké novinky jste si mohli přímo na místě osahat?

Navíc jste si mohli na vlastní uši vyzkoušet přehrávání hudby pomocí speciální edice telefonů a sluchátek Beats. Můžu potvrdit, že ten zvuk opravdu stojí za to.

Přednášky

Věřím, že mi dáte za pravdu, když řeknu, že to nebyla žádná nuda. Od čtyř přednášejících jste se dozvěděli mnoho zajímavého o tom, co je to Android a proč jej používat, představili jsme si nejnovější telefony HTC, ukázali, jak se dělá grafika a aplikace pro systém Android. Navíc jsme si prozradili, že aplikace nerostou na stromě :).

Přednášející

  • InmiteCo je to Android a proč jej používat
  • HTCPředstavení novinek a prostředí HTC Sense
  • Michal FeltlAndroid aplikace očima grafického designéra
  • Petr NálevkaSpíme s Androidem a další vychytávky

Soutěže

Tak těch bylo opravdu hodně a celá HTC Android RoadShow jimi byla doslova prošpikována. Soutěžili jsme o drobnosti v podobě odznáčků, triček, Android figurek, cyklo dresů, ale také o hodnotné ceny v podobě několika telefonů HTC Desire S a sluchátek Beats. Někteří přednášející si pro Vás připravili i speciální ceny v podobě čaje na spaní (Sleep As Android), gingerbreadu, nebo láhve lahodného moku.

Zábava

Celou HTC RoadShow jsme se snažili připravit tak, aby od začátku až do konce byla jedna velká zábava. Přednášelo se, soutěžilo, křičelo a smálo a smálo :). Pro ty z Vás, kterým to ale nestačilo, jsme připravili kvadrokoptéru AR. Drone a možnost na chvíli svým Androidem ovládnout vzdušný prostor konference.

 

Věřím, že těm z Vás, kteří měli tu možnost a mohli se první české HTC Android RoadShow účastnit, se líbila, a na ty, kterým se nepoštěstilo, se budu těšit na dalších aktivitách organizované portálem www.SvetAndroida.cz.

Nezapomeňte, že HTC Andorid RoadShow se koná i na Slovensku, více informací se dozvíte na webu www.AndroidRoadShow.sk, nebo www.MojAndroid.sk

 

Budeme rádi za jakýkoli Váš feedback. Co se vám líbilo, nelíbilo a zdali byste přišli i příště?

 

Další obrázky a krátké ochutnávkové video z akce.

Report z první české HTC Android RoadShow – krátká verze

Report z první české HTC Android RoadShow - krátká verze

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Inteligentní budík: Sleep as an Droid

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
4 min. uložit na později

Komentáře (2)