Pulsar Music Player: Hudební přehrávač pro nenáročné s podporou Chromecast

pulsar aplkace

Se Spotify, Google Music nebo Apple Music by se skoro mohlo zdát, že se od klasických hudebních přehrávačů upouští. Rozhodně tomu tak není a aplikace typu Poweramp se těší velké oblibě i nadále. Důvodem je kromě podstatně menší náročnosti co se týče financí i rozmazlenost v podobě různých podporovaných formátů, jako je flac a dalších přídavných funkcí. Nováčkem je v Google Play taktéž Pulsar Music Player, který rychle získává na oblibě.

Přehrávač Pulsar Music Player podporuje i Chromecast

Hudební přehrávače rozhodně nevymřely a stále se jim daří – důkazem toho je i čerstvá aplikace Pulsar, která usnadní přehrávání ve formátech mp3, wav, ale i kvalitních flac nebo ogg a dalších běžně podporovaných hudebních souborů.

Funkce

Jednoduchý přehrávač v líbivém material designu se chlubí kromě základních funkcí například i podporou Chromecastu od Googlu. Pulsar rovněž nabídne:

  • Povedené animace a možnost různých barevných témat
  • Chytré playlisty s nejvíce přehrávanými, naposledy přehrávanými a naposled přidanými písničkami či mluveným slovem
  • Automatickou synchronizaci s názvem a chybějícím obrázkem umělce (občas aplikace přiřadí nevhodný obrázek k zadanému autorovi, Pulsar je však neustále aktualizován a vylepšován, tudíž o brzké nápravě není pochyb)
  • Widgety
  • Přehrávání bez proluk mezi jednotlivými soubory (Gapless playback)
  • Nastavení automatického vypnutí při případném usnutí
  • Přehledné řazení podle vašeho kritéria

V základní verzi se sice může jevit, že se snad dočkáte ekvalizéru – bohužel je zpřístupněn až po koupení plné verze. To je však jediné omezení, které neplacená verze skýtá – žádné reklamy na obzoru vás nečekají.

Poweramp nenahradí

Aplikace funguje spolehlivě a podporuje kvalitní formáty jako flac – pro spoustu posluchačů je to důležitý aspekt, který například Spotify nenabídne. Nechlubí se tolika funkcemi jako slavný a u Android uživatelů oblíbený Poweramp, rozhodně dobře poslouží méně náročným uživatelům, kteří hledají jednoduchý a funkční přehrávač.
[appbox googleplay com.rhmsoft.pulsar]

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)