Půjde Nexus Prime do prodeje 27. října?

Nexus Prime

Po Internetu začínají vířit nejrůznější “zaručené informace” o tom, kdy bude k dispozici jeden z nejvíce očekávaných Android telefonů tohoto roku – Nexus Prime. Server Droid Life získal od jednoho ze čtenářů údajné materiály amerického operátora Verizon, podle kterých by se tak mělo stát 27. října.

Nexus Prime

Nexus Prime

Zatímco některé položky na seznamu se zdají být přinejmenším podezřelé, například termíny uvedení Samsungu Stratosphere a dalších vypadají v pořádku.

Nevěřme ale všemu, protože podle dokumentu by se dnes měl v nabídce objevit tablet Motorola XOOM 4G LTE. Vydání aktualizovaného XOOMu ale bylo oznámeno až na 13. října.

Nicméně datum zahájení prodeje Nexusu Prime je v souladu se dříve zmíněným časovým rámcem “koncem října či začátkem listopadu”.

Podobný termín navíc potvrzuje také seznam z obchodního řetězce z Best Buy, jen tentokrát je novinka nazvána jako “Samsung Prime.”

Jaké telefony se tedy objeví v nabídce Verizonu?

  • 6. říjen – Motorola Xoom 4G LTE
  • 6. říjen – Pantech Hotshot
  • 13. říjen – Samsung Stratosphere 4G
  • 20. říjen – Pantech 4G Global Modem
  • 27. říjen – Samsung Prime

Samozřejmě je možné, že se data v tomto seznamu ještě změní.

Zdroje: Droid Life a Android Phone Fans.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)