První pohled OnePlus 6: Skvěle vybavený telefon, který se může rovnat s nejlepšími

prvni pohled oneplus 6

Jak už jste mohli poznat z Unboxing videa, do redakce nám dorazil hodně očekávaný telefon a zatím, než dokončíme recenzi, máme pro vás první pohled OnePlus 6. Novinka nabídne velký displej, který má výřez, TOP výkon a stále poměrně nízkou cenu.

První pohled OnePlus 6: Vlajková loď za přijatelnou cenu

K dispozici jsou celkem tři verze OnePlus 6, základní verze má 6GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Vyšší verze má 8GB RAM se 128GB vnitřní pamětí a nejvyšší pak 8GB RAM a 256GB RAM. My máme k dispozici prostřední variantu s 8GB RAM a 128GB pamětí. Barevné kombinace jsou také tři, Mirror Black je leská černá, Midnight Black je matná černá a limitovanou edicí je Silk White, tedy bílá barva. Na našich fotografiích a na videích můžete vidět verzi Midnight Black.

OnePlus 6 – První pohled – SvetAndroida.cz

OnePlus 6 - První pohled - SvetAndroida.cz

Při prvním spuštění nás překvapila velikost zařízení, s displejem o velikosti 6,28″ už jde o pořádné pádlo a moc to nezachraňují ani menší rámečky s výřezem kolem displeje. Jsou rozhodně menší než u dalšího cenově dostupného TOP modelu Honor 10. Potěší to, že pokud nemůžete výřez vůbec vidět, tak se dá pomocí softwaru schovat. Rozlišení je 2280 x 1080 pixelů, využívá se Optic AMOLED panel. Výkon obstarává Snapdragon 845, takže to nejlepší, co momentálně Qualcomm nabízí.

Pokud telefon otočíme, můžeme vidět duální fotoaparát, který je umístěn vertikálně a je vystředěn. Mají 16 a 20 MPx, nechybí OIS anebo nahrávání ve 4K rozlišení a 60 FPS. Pod fotoaparáty se nachází čtečka otisků prstů, která je stále rychlá a přesná. Chybí však podpora gest, a to například pro stažení notifikační lišty dolů.

Baterie má kapacitu 3 300 mAh. První dny testování zatím nenaznačují, že se dočkáme nějaké extra vysoké výdrže. Nejednoho uživatele pak určitě potěšila zpráva o tom, že 3,5mm audio konektor stále zůstává, stejně tak i třeba rychlé nabíjení DASH Charge. Kompletní recenzi na OnePlus 6 si již můžete přečíst, v těchto dnech také bude vycházet mnoho různých srovnání a porovnání s jiným vlajkovými modely.

[aps_product_sz id=”492414″]

Na co bychom se měli v recenzi OnePlus 6 zaměřit? Zajímá vás něco ohledně tohoto telefonu?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)