První HTC Android RoadShow u nás

head12_nove1

Že nevíte, co to je? Nevadí, hned si vysvětlíme. Znáte to přísloví, když nemůže hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře? I tak by se dala definovat Android RoadShow. Je to akce, při které vezmeme spoustu nejnovějších Android zařízení a přijedeme Vám je ukázat do města, které si sami zvolíte. Kromě toho, že si budete moci vyzkoušet nejnovější Androidy na vlastní kůži, si také zasoutěžíme o telefony, trička a další drobnosti :). Nepřijdou zkrátka ani ti, kteří by se chtěli o Androidu něco zajímavého dozvědět. HTC Android RoadShow budou provázet zajímavé přednášky, ve kterých se dozvíte nejenom “Co je to Android a proč jej používat”, ale i také zajímavosti a tipy z reálného používání od těch nejpovolanějších.

www.androidroadshow.cz

 

Co je to HTC Android RoadShow?

Na tuto otázku jsme si převážně odpověděli v prvním odstavci tohoto článku. Je to show, takže žádná nuda :), při které Vám společnost HTC naservíruje ty nejzajímavější Android novinky do Vašeho města. Budete si je moct osahat, vyzkoušet, dozvíte se něco zajímavého o Androidu, poznáte nové kamarády -ky se stejnými koníčky.

 

Pro koho je akce určena?

  • Je určena opravdu pro každého. Program celé HTC Android RoadShow jsme sestavili tak, že každý si v něm najde to své. Kdo se nepřijde podívat na přednášky, zkoukne telefony, zahraje nějaké hry na nových tabletech, okusí 3D technologii. Ostatní si přijdou zasoutěžit o nový Android telefon, nebo jen poklábosit a poznat nové lidi.
  • Po celou dobu akce budou přítomni zástupci firmy HTC a redaktoři portálu SvetAndroida.cz, kteří Vám velice rádi poradí a zodpoví všechny Vaše otázky. No řekněte sami, kdy máte možnost vyzpovídat přímo výrobce. Otázky na tělo povoleny :)
  • Nebojte se vzít kamaráda z vedlejší vesnice, kamarádku z vedlejšího vchodu, přítelkyni, manželku, spolužáka, ségru, mamku, taťku, dědu :) no prostě každého, kdo používá mobilní telefon.
  • Pokud tvrdí, že používají telefon jen na volání a SMSky, nevadí, vezměte je s sebou na HTC Android RoadShow a společně jim ukážeme, co znamená chytrý telefon.

 

Kde a kdy se bude konat?

HTC Android RoadShow se bude konat tam, kde sami budete nejvíce chtít. Stačí jen, když na webu akce sami zvolíte, do kterého města chcete, abychom v prvním kole HTC Android RoadShow přijeli. Tentokrát vybíráme mezi Prahou a Brnem. Záleží jen a jen na Vás. Přijedeme do toho města, které dostane nejvíce hlasů. Město konání bude vybráno týden před datem konání.

Abyste věděli kdy se na HTC Android RoadShow můžete těšit a udělat si volno v práci, nebo ve škole – datum první akce bylo stanoveno na 15. 11. 2011 (úterý) ve večerních hodinách. Další podrobnosti se brzo dozvíte na webu akce, nebo portálu SvetAndroida.cz

 

Soutěže

Celá HTC Android RoadShow bude doslova prošpikovaná soutěžemi. Zasoutěžíme si o drobnosti, jako jsou odznáčky, trička, ale také o slevové poukázky na nákup telefonu, nebo o samotný Android telefon. Výherci si všechny ceny odnesou ihned domů.

Jak se do soutěže zapojit? Stačí na webu akce vyplnit registrační formulář a fyzicky se dostavit na HTC Android RoadShow, kde Vám prozradíme více.

 

Tak na co ještě čekáte, běžte nám říct, do kterého města máme přijet jako první :).

 

Za celý tým redakce Svět Androida a výrobce HTC se na Vás těšíme.
Podělíte se s námi co Vás na akci nejvíce zaujalo, nebo naopak co Vám na ní chybí?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (22)