I Galaxy S9 můžete mít v průhledné verzi. Video ukazuje, jak na to

galaxy s9 v pruhledne verzi

Galaxy S9 v průhledné verzi se opět ukazuje, a to díky YouTube kanálu JerryRigEverything. Zack Nelson se pustil do odstranění barvy ze zadního krytu. A i když odstranění zadního krytu není u Galaxy S9 zrovna nejjednodušší, tak se nakonec vše povedlo. Níže můžete vidět, jak na to.

Galaxy S9 s průhlednou zadní stranou vypadá hodně dobře

Stejně jako třeba u Galaxy S8 nebo Galaxy Note 8, i u nového vlajkového modelu jde poměrně jednoduše odstranit barva ze zadního krytu. Po chvíli práce zůstane krásně průhledný. Pokud byste se do podobné úpravy chtěli pustit, tak pozor na to, že samozřejmě ztratíte záruku a také voděodolnost.

Totally Transparent Galaxy S9!! – Clear Smartphone Mod

Totally Transparent Galaxy S9!! - Clear Smartphone Mod

Jak Zack Nelson ukazuje i na videu, tak dodatečně můžete odstranit ze zadní strany i další části, aby tak více vynikly samotné komponenty. Nejhorší to ale bude se samotným odstraněním zadního panelu, kde je poměrně velké množství lepidla, které vše drží pohromadě. Výsledek pak ale rozhodně stojí za to. Škoda, že i samotní výrobci neprodávají podobné edice rovnou z výroby, v poslední době se o něco podobného pokusilo HTC u modelu U11+, nicméně jejich zadní panel byl jen částečně průhledný.

Soutěž o Samsung Galaxy S9+

Ve spolupráci se obchodem Mobil Pohotovost a českým zastoupením Samsungu, jsme pro vás připravili hodně zajímavou soutěž. A to rovnou o 3 tyto nedávno představené novinky. Pro vítězství telefonu vám může stačit i dobrý nápad. Co všechno je potřeba k soutěžení najdete v našem článku, kde si můžete přečíst, jak vyhrát Galaxy S9.

[aps_product_sz id=”485570″]

[aps_product_sz id=”485914″]

Líbí se vám Galaxy S9 v průhledné verzi? Uvítali byste, kdyby je prodávali přímo výrobci telefonů?

Zdroj: phonarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)