Prototyp ukazuje, jak vypadá Galaxy S8 s duálním fotoaparátem

prototyp galaxy S8

Ještě před oficiálním oznámením telefonu Galaxy S8 se dlouho spekulovalo o tom, že nová vlajková loď bude mít duální fotoaparát. Jak už dnes víme, to se nepotvrdilo, nicméně Samsung nad tímto řešením přemýšlel, jak nyní potvrzuje i prototyp.

Prototyp Galaxy S8 ukazuje duální fotoaparát

Společnosti před oznámením nových telefonů tvoří desítky různých prototypů s funkcemi, které se ve finále v telefonu vůbec neobjeví. Není tak žádným překvapením, že Samsung zkoušel vytvořit prototyp Galaxy S8 s duálním fotoaparátem. Dvě fotografie se dnes objevily na čínské sociální síti Weibo.

Zajímavé je na nich to, že na zadní straně nenajdeme čtečku otisků prstů, v té době se stále plánovalo umístění do displeje telefonu. Místo čtečky tak můžeme vidět druhý objektiv fotoaparátu. Důvody, proč se druhý fotoaparát neobjevil v Galaxy S8, se jen tak nedozvíme. Mohlo to být tím, že technologie nebyla připravená, nedosahovala takového vylepšení, jak by si Samsung představoval, nebo to mohlo mít souvislost i se čtečkou otisků prstů, která se nakonec objevila na zádech telefonu.

Zanedlouho by se měl představit telefon Galaxy Note 8, kde už se opět spekuluje, že se bude jednat o první Samsung telefon s duálním fotoaparátem. Tvrdilo se, že bude mít i čtečku otisků prstů v displeji, poslední zprávy ale naznačují, že se technologie nedostane ani do nového Note telefonu.

[aps_product_sz id=”431109″]

Myslíte si, že Galaxy Note 8 již dostane duální fotoaparát?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)