Google zvětšuje prostor – do Hudby Play si teď můžete nahrát až 50 tisíc písní

50000_ico

Dobrá zpráva přišla včera večer pro uživatele služby Google Play Music – dosavadní limit 20 tisíc nahraných skladeb byl totiž zvýšen na 50 tisíc písniček, tedy více než dvojnásobek. O rozšíření kapacity jsou uživatelé informováni bannerem, který se zobrazí po otevření sekce Moje knihovna. Potěšujícím faktem je, že i při této kapacitě zůstává služba zdarma, ačkoli mnozí konkurenti nabízejí podobné podmínky za poplatek.

O rozšíření kapacity jsou uživatelé informováni bannerem O rozšíření kapacity jsou uživatelé informováni bannerem

Připomeňme, že součástí Google Play Music je služba, která umožňuje importovat celou svou hudební sbírku do specializovaného hudebního cloudového účtu. Nahrané písně lze poté streamovat nebo stáhnout/synchronizovat pro offline poslech prakticky do jakéhokoli zařízení, včetně telefonu, tabletu, počítače nebo Chromecastu.

Google Play Music umožňuje import hudební sbírky Google Play Music umožňuje import hudební sbírky

Nabídka je určena jak pro platící uživatele, tak i pro ty, kteří využívají pouze bezplatnou variantu služby Google Play Music. Předplatitelé mají kromě možnosti nahrát si své skladby také přístup ke streamování třiceti milionů skladeb, zatímco ostatní uživatelé Hudby Play jsou omezeni jen na písně, které sami nahrají do cloudu. K aktivaci většího prostoru není nutné udělat vůbec nic – stačí se jen přihlásit pod svým účtem a navštívit sekci Hudba-Moje knihovna. Rozšířením kapacity tak Google reaguje na “dlouhodobé požadavky uživatelů.”

Google zvětšuje prostor - do Hudby Play si teď můžete nahrát až 50 tisíc písní Google zvětšuje prostor – do Hudby Play si teď můžete nahrát až 50 tisíc písní

Využíváte možnost nahrát si své písničky do cloudového úložiště Hudby Play? Podělte se o své zkušenosti, praktické poznatky a výhody, které toto řešení přináší, v diskuzi pod tímto článkem!

Zdroje: Droid Life, Android Official Blog, AndroidSPIN, 9to5Google, Android Guys, Android and Me, Phandroid, Android Authority.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)