Vyzkoušejte si roli závodního pilota na Alza Android RoadShow

Project CARS Oculus

Akce nejen pro všechny milovníky chytré elektroniky – Alza Android RoadShow 2015 – se nezadržitelnou rychlostí řítí do Ostravy, kam se podívá již tuto sobotu, čili 19. 9. 2015. Tradičně se můžete těšit na celou řadu novinek a zajímavostí ze světa chytré elektroniky, jakými jsou například smartphony, nositelná elektronika, droni, různé hračky a spousta dalšího. Pro Ostravu jsme si však přichystali jednu specialitu, kterou ocení především milovníci automobilových závodů.

Oculus project Cars

Během ostravské Alza Android RoadShow se totiž budete moci vžít do kůže profesionálního závodníka a zároveň okusit budoucnost (nejen) počítačového hraní, která patří virtuální realitě. To vše díky kombinaci headsetu pro virtuální realitu Oculus Rift DK2, závodního volantu a oblíbeného závodního simulátoru s překrásnou grafikou – Project CARS. Aby toho nebylo málo a my ve vás rozproudili závodnickou krev, oceníme nejlepší virtuální závodníky drobnými cenami od naší redakce.

Tuto, dozajista lákavou, sestavu si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet v našem GameHallu, kde si budete moci například také zahrát na špičkových NVIDIA Shield Tabletech, pilotovat kvadrokoptéru AR Drone 2 či zajezdit s koulemi Sphero a válečkem Ollie.

Nákupem vstupenky ušetříte nejen čas, ale i peníze!

Koupě vstupenky předem přes internet je nejen rychlejší, ale i levnější a zajistíte si tím jisté místo na akci. Navíc tak získáte další bonus a tím je efektivita odbavení při příchodu. Stačí, když nám na svém smartphonu (nebo na papíře) ukážete QR kód, který při registraci získáte a jdete dovnitř, bez nějakého dalšího ptaní.

Cena běžné vstupenky je 100,- Kč. Cena vstupenky v předprodeji je 80,- Kč, čili máte vstupné o něco levnější! Koupit si ji předem se tedy rozhodně vyplatí. Obzvlášť pokud vás pak vstupenka stojí méně, než pár piv.

registracehome

Partneři Alza Android RoadShow 2015

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock, DreamCars. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)