LG G3: prohlédněte a stáhněte si tapety z nového telefonu!

Tapeta

Včera byl po týdnech plných úniků a spekulací konečně oficiálně představen telefon LG G3 (podrobnosti najdete ve článku Telefon LG G3 – vlajková loď s QHD displejem a ukázka hodinek LG G Watch). Zařízení naplnilo očekávání zejména 5,5″ QHD displejem a svým jednoduchým designem.

Obrazovka s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů nepochybně přitahuje pozornost, nicméně k čemu by bylo zajímavé plátno, kdyby na něm nebyl hezký obraz? V tomto případě mluvíme o tapetách na pozadí domovské obrazovky, kterými někteří výrobci vybavují svá zařízení. Jihokorejský výrobce v tomto směru rozhodně nezůstal stranou a připravil pro své zákazníky celkem deset většinou abstraktních obrázků, které můžete vidět níže.

Tapety z telefonu LG G3

Tapeta z LG G3 Tapeta z LG G3

Tapeta z LG G3 Tapeta z LG G3

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Tapeta Tapeta

Obrázky mají rozlišení 2880 x 2560 obrazových bodů a stáhnout je můžete všechny najednou v jednom archivu velkém 15,8 MB.

Zdroje: AndroidSPIN, XDA, Android Guys.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (4)