Oficiální příslušenství pro Nexus 7: Dvě pouzdra, adaptér a dokovací stanice

nexus7

Na webu NordicHardware.se se objevily informace o chystaném příslušenství pro tablet Nexus 7 (viz recenze Honzy Dolejše Google Nexus 7 – tablet, kterému neodoláte). Majitelé tohoto zařízení se mohou těšit na následující výbavičku.

Asus Travel Cover – ochranné pouzdro vyrobené z odolného a měkkého polyuretanu s dobrou přilnavostí a matnou texturou. Jedná se o komplexní ochranu zadního krytu i obrazovky s otvory pro snadný přístup ke konektorům. Pouzdro váží 130 gramů a bude prodáno za přibližně 175 švédských korun (cca 530 Kč) v šesti různých barvách.

Asus Travel Cover

Asus Travel Cover

Asus Premium Cover – pro ty, jež jsou ochotni do svého elektronického miláčka investovat více financí, vyvinul Asus ochranné pouzdro, vyrobené z kombinace kůže, mikro vláken a sklolaminátu. Obal by měl ochránit tablet před nárazem a menšími pády. K dispozici bude ve čtyřech barvách za cenu kolem 350 švédských korun (cca 1 060 Kč).

Asus Premium Cover

Asus Premium Cover

Adaptér 10W je určen pro cestovatele, neboť může být osazen různými zástrčkami pro EU, Velkou Británii, Africké země, USA, Kanadu a Tchaj-wan. Adaptér je dodáván s USB kabelem dlouhým 90 cm a automaticky přepíná mezi 100 až 240 V. Cena se  bude pohybovat kolem 200 švédských korun (cca 600 Kč).

Adaptér 10W

Adaptér 10W

Asus Nexus Dock (aka POGO dock) je dokovací stanice pro Nexus 7, přičemž jde o první příslušenství, vzužívající konektoru POGO. Stanice umožňuje připojení nabíjení přes standardní microUSB konektor a sluchátek nebo reproduktorů skrze 3,5mm audio výstup. Cenovka se zdá být vyšší, než jsme doufali – kolem 450 švédských korun (cca 1 360 Kč).

Asus Nexus Dock

Asus Nexus Dock

Zdroj: NordicHardware.se.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)