Příslušenství k Pokémon Go je již možné předobjednat

Pokémon Go Plus – příslušenství – náhleďák

Hra v rozšířené realitě, Pokémon Go, již pomalu klepe na dveře. Oficiálně by měla vyjít již v průběhu příštího měsíce a tak se zájemci o hru začínají poptávat po příslušenství. V tuto chvíli je již možné z Amazonu předobjednat funkční badge Pokémon Go Plus, který má hráče upozorňovat na Pokémony v blízkosti. Cena za jeden kus tohoto příslušenství byla stanovena na 35$, což je v přepočtu necelých 900 Kč.

příslušenství Pokémon Go Plus

K čemu je takové příslušenství dobré?

Náš vlastní názor je takový, že s používáním Pokémon Go Plus přichází hráč o herní zážitek. Doménou tohoto příslušenství je totiž hlídání Pokémonů ve vašem okolí. Kdyby šlo jen o to, že vás náramek upozorní na Pokémona v bližším okolí, bylo by vše v pořádku. Jenže náramek dokáže chytat Pokémony za vás a pokud si tedy nevytáhnete včas telefon a nespustíte hru, můžete vidět jak LED na náramku změní barvu na modrou či červenou a tím indikuje, zda se mu povedlo Pokémona chytit, či nikoli. Veškerá zábava, kterou chytání Pokémonů mělo přinést je pryč. Nicméně pokud vás chytání Pokémonů a doplňování Pokédexu nebaví a raději dáváte přednost soubojům s jinými hráči, může pro vás být toto nositelné příslušenství s názvem Pokémon Go Plus zajímavým doplňkem.

Zdroj: androidcentral.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (5)