Přichází Metal Slug 2

unnamed (1)

Série Metal Slug se stala velmi oblíbenou zejména na hracích automatech, na což jistě nostalgicky vzpomíná spousta nadšenců do podobných her. Port této hry se již na Google Play nacházel dříve, do kompletní trojice však chyběl paradoxně druhý díl, který se objevuje až nyní. V této hře se vžijete do role vojáka a ničíte vše, co vám přijde pod ruku. Jednoduchá skákací 2D střílečka se skvělou atmosférou dokázala nadchnout obrovské množství hráčů po celém světě, dokáže to i na mobilních přístrojích? Ani cena není příliš vysoká na to, že se jedná o kompletní port hry z jiné platformy, činí totiž 4 dolary (71 Kč).

metal1 metal2

Autoři předesílají, že se nejedná pouze o dokonalý port hry, ale má ještě řadu vylepšení – například nový mód Mission, ve kterém si můžete vybrat libovolný level ze hry. Dalším velkým lákadlem je možnost hraní dvou hráčů skrze technologii Bluetooth, kdy budete společně procházet hru v kooperativním módu, stejně jako to bylo možné na původní platformě.

METAL SLUG 2
SNK PLAYMORE
Verze 1.0 (8. 2. 2013)
Velikost 40 MB
2.3.3+


71,47 Kč

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)