Prestigio spouští zákaznickou podporu pro Českou republiku

Face of young charming confident woman with headset

Produkty Prestigio jsme již dávno zařadili do našeho hledáčku, protože mají velké zastoupení androidích přístrojů na našem trhu. Pro ty z vás, kteří nějaký produkt této společnosti mají nebo se chystají pořídit, máme dobrou zprávu. Tento výrobce se rozhodl v rámci zkvalitnění svých služeb spustit zákaznickou linku, na které vám budou k dispozici vyškolení pracovníci. Ti se budou snažit odpovědět na veškeré vaše dotazy týkající se produktů Prestigio. Poradí tedy s technickými problémy, s nastavováním nebo třeba i s výběrem nějakého z produktů. Bezplatná linka je přístupná na čísle 800 400 119 v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Prestigio-Multiphone-4300-DUO-4

„Chtěli bychom našim zákazníkům zjednodušit přístup k informacím a zajistit kvalitní péči. Díky spuštění telefonické linky jim vždy poskytneme pomocnou ruku při nastavení výrobků, případně jakýchkoliv technických potížích,“ říká Martin Zeman, General Manager Prestigio Europe pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

prestigio_multipad_logo

Recenze Prestigio MultiPad 8,4″ (PMP3084B)

Tablety Karel Kilián Karel Kilián
21 min. uložit na později

Komentáře (17)