HTC zkouší magii. Premiéra nového modelu bude virtuální

HTC-One-A9

Že na tom HTC není po ekonomické stránce kdo ví jak dobře, ví už snad každý. To, co teď HTC potřebuje jako sůl, je prodejní trhák, smartphone, kvůli kterému si budou zákazníci rvát ruce, jen aby se na ně dostalo.

HTC tvrdí, že právě takový trhák má. A brzy se ho chystá ukázat světu. V minulém týdnu rozeslalo HTC pozvánku na virtuální akci, během níž má dojít k představení modelu HTC One A9. Jeho premiéra se tedy odehraje pouze přes naše monitory na této webové adrese. HTC k tomu dodává, že HTC One A9 nebude tradiční smartphone, takže tradiční nebude ani jeho premiéra. Stane se tak 20. října a my sami jsme na akci zvědavi.

Premiéra nového HTC - pozvánka

No a co je na modelu HTC One A9 tolik netradičního? Sami vlastně nevíme. Možná má HTC opravdu eso v rukávu a přijde s něčím převratným. A nebo možná také ne. Co zatím HTC o modelu One A9 prozradilo je, že se pokusí přitáhnout především zákazníky, kteří nebyli tolik nadšeni z předchozího One M9.

I kdyby se ale firmě HTC povedlo představit skvělý model, musela by podobné trháky produkovat pravidelně ještě několik let, aby se dostala k takové oblibě, ve které se pohybovala před více než pěti lety.

Zdroj: HTC

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (15)