Představení Push UPs – Aplikace, která z vás udělá siláka !

  • Blog
  • . . . .
  • 9.10.2011
  • 0
  • čtení: 2 minut uložit na později
SC20111007-171820

Prosedíte mnoho času u TV, svého smartphonu či snad PC? Přemýšlíte nad tím, že byste mohli začít něco dělat, ale nevíte jak začít? Pak právě tento článek o této aplikaci je pro vás!
Rozhodl jsem se vám přiblížit aplikaci typu, kterých na android marketu není mnoho. Na android marketu se nachází snad jen 1-4 aplikace tohoto typu. Tato mi přišla jako nejvíce propracovaná, proto její recenze.

Jedná se o aplikaci, která vám pomůže začít posilovat a to klikami.

 

Po spuštění aplikace vás uvítá velmi povedené grafické rozhraní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknutím na workout se dostanete do režimu volného tréninku. V tomto režimu můžete klikovat neomezeně a po skončení se vám zobrazí kolik kalorií jste spálili a také kolik kliků jste zvládli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zvolení Training se dostáváte do režimu tréninku, kde jde o systémové posilování na série.

Po prvním spuštění tohoto režimu se dostanete do nabídky, kde musíte zvolit svůj věk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V dalším kroku se dostanete k velmi důležité informaci a to kolik kliků zvládnete najednou. Vše se bude odvíjet od této hodnoty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Počítání je velmi dobře vyřešeno a to tak, že při klicích se musíte dotknout nosem, každé dotknutí se započítá jako jeden klik.

Na dalším obrázku vidíme postup, a jak jste již pokročili.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po splnění sérií cvičení se vám zobrazí tabulka se spálenými kaloriemi a mimo jiné také tabulka vašeho pokroku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A takto dále pokračujete další dny.

Aplikace Push Ups se mi zdá jako velmi užitečná pro všechny, kteří by chtěli začít posilovat či si jen tak zacvičit. Rozhraní je velmi povedené výpočty jsou velmi přesné.Ovládání je velmi dobrým stylem vyřešeno a to i pro podvodníky, kteří by chtěli kliky zmenšovat – nedotknutí se displeje nosem – nezapočítaný klik ?.Aplikace je zdarma což je velmi dobré, nedávno se objevil na android marketu „bratříček“ Sit UPs zde se jedná o sklapovačky, také je zdarma. V celkovém hodnocení bych této aplikaci dal 9/10 bodů. Opravdu velmi užitečná pro „neználky“ posilování. Pokud budete pravidelně cvičit podle instrukcí v aplikaci, výsledky jsou známé již po 2 týdnech pravidelného cvičení, aspoň to tak slibuje autor, můj kamarád a dokonce i komentáře pod aplikací na android marketu to potvrzují, takže to určitě nebude výmysl.

Nezahálejte a vyrazte nabírat svalstvo!

Push Ups pro
NorthPark
Verze 2.10 (8. 10. 2011)
Velikost 2,1 MB
1.6+

Zdarma

. .
O Autorovi - . .

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)