Poznej Slovo je česká alternativa k oblíbeným slovním hrám

poznej slovo android hra

Slovní hry v posledních týdnech nabírají opět na obrátkách. Na Google Play se objevil Picwords 2, vyšla nová hra Pixwords Scenes a Piknik Slovo se stalo na chvílí nejstahovanější hrou vůbec. Pokud už je máte dohrané, tak pro vás máme českou alternativu Poznej Slovo. Jde sice o starší hru, ale stále nabízí novou výzvu při hádání slov.

U hry Poznej Slovo se vybírá ze čtyř obrázků

Stejně jako u Pixwords i zde musíte poskládat správně písmena podle nápovědy v podobě obrázku. Jenže obrázek k uhádnutí jednoho slova není jeden, nýbrž hned čtyři. Oproti Piknik Slovo se zde hádá jen jedno slovo, které má nějakou spojitost se všemi obrázky. K dispozici už je i nápověda Poznej Slovo.

Podobně jako u jiných slovních her, i zde jsou první úrovně jednoduché a postupně se obtížnost zvyšuje. Potěší i to, že po uhodnutí úrovně, se ukáže popis, který vysvětlí, jak je slovo spojeno s obrázkem. Ve hře je celkem 250 úrovní, hru můžete stahovat zdarma na Google Play. Pro spuštění vyžaduje minimálně Android 2.3, průměrné hodnocení je momentálně 4.0.

[appbox googleplay cz.rzehan.poznejslovo]

Hráli jste již někdy Poznej Slovo? Do jaké úrovně jste se dostali?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)