Poznámky Google Keep konečně podporují tlačítka “zpět” a “znovu”

Poznámky Google Keep

Poznámky Google Keep v poslední verzi dostávají dlouho očekávanou funkci. A to dvě nová tlačítka pro krok “zpět” případně “dopředu”. Výrazně se tak zlepší úprava poznámek.

Poznámky Google Keep konečně s novými tlačítky

Tato aplikace je považována za ty jednodušší, rozhodně nemá nahradit Google dokumenty nebo třeba Microsoft Word. Má to být zkrátka jednoduchá aplikace pro poznámky. Jenže v některých směrech je až příliš jednoduchá. Velmi dlouhou dobu totiž v Google Keep chyběla možnost vrátit provedené změny zpět anebo naopak dopředu.

To se mění s novou verzí Gogle Keep 3.4.803.02, která se prvním lidem začala objevovat před několika dny. Dvě šipky se zobrazují uprostřed v pruhu nad klávesnicí. Pozor nicméně na to, že historie úprav se ukládá pouze pro jednu aktuální poznámku. Pokud z ní odejdete například do menu a vrátíte se, tak historie úprav je pryč.

Aktualizace se postupně uvolňuje, pokud ji ještě nemáte a chcete ji mít ihned, tak není problém. Stačí stáhnout APK soubor z APKMirror a manuálně aktualizaci nainstalovat. V telefonu však musíte mít povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

[appbox googleplay com.google.android.keep]

Chyběla vám tato funkce v Google Keep?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)