Majitelé iPadů sledují Pornhub častěji než majitelé tabletů s Androidem

pornhub

Konec pracovního týdne obohatíme zajímavou novinkou spíše k zamyšlení. Prohlížení internetových stránek s lechtivou tématikou se dnes stalo díky mobilitě tabletů a chytrých telefonů velmi oblíbenou činností spousty uživatelů. Napadlo vás někdy udělat průzkum, kdo z dvou konkurenčních táborů (Android a iOS) navštěvuje tento obsah častěji? Server Pornhub.com zveřejnil zajímavou statistiku, ve které se ukazuje, že právě majitelé tabletů iPad pozorují lechtivé stránky na tomto webu daleko častěji než uživatelé tabletů s Androidem. A čísla?  Dokonce až 73 % uživatelů používá prohlížeč Safari, který náleží systému iOS. Google Chrome, který je dostupný pro obě platformy, ale většinou jej asi používají uživatelů Androidu, se krčí pouze s 13,6 %. Předinstalovaný prohlížeč Androidu zaznamenal jen 7,8 %. Web Pornhub.com sleduje přibližně 38 milionů uživatelů denně, takže tato čísla nejsou pouhým výstřelem do vzduchu.  Tato čísla se týkají pouze tabletů, jak to tedy vypadá s mobilními telefony?

pornhub

Situace s mobilními telefony je o něco vyrovnanější, opět ale zástupci tábora Applu vedou. Prohlížeč Safari zaznamenal 38,2 % návštěvníků, prohlížeč Androidu 29,4 % a Google Chrome 18 %. Zde už to nemusí být tak jednoznačné, neboť pokud bychom předpokládali, že většina uživatelů iPhonů používá Safari a sečetli bychom Google Chrome a prohlížeč Android, překonáváme majitele iPhonů.

Dle této statistiky serveru Pornhub vyšla čísla opravdu zajímavě. V redakci nás nenapadá, co by za tímto “skóre” mohlo být – je to jen náhoda?

zdroj: theguardian.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)