Pondělní nálož aplikací #20: Ultimátní budík

Android_aplikace

Do druhé desítky pondělní nálože aplikací vstupujeme s jedním z nejlepších budíků, které si pro svůj Android můžete stáhnout a zakoupit. Podíváme se ale i na zajímavou aplikaci pro majitele Galaxy Note II a Galaxy S4 a zbylo i místo pro pár dalších zajímavých kousků, které do Google Play přibyly v posledních dnech.

Timely Alarm Clock

Většina z nás dost možná používá základní aplikaci pro nastavení budíku, která je již zabudovaná v samotném systému. Timely však ukazuje, že se to dá provést i o něco lépe. Od jednoduchého nastavení požadovaného času, přes snadný přístup do aplikace pomocí gesta až po hromadu budících zvuků. Nádavkem dostanete i řadu vizuálních stylů a dokonce si můžete alarm pojistit tím, že pro vypnutí nepříjemného ječáku budete muset vyřešit třeba matematickou úlohu, takže se váš mozek dostane do otáček už po probuzení. Timely je navíc vybaven synchronizací přes cloud, tudíž se všechny vaše budíky automaticky synchronizují (i vypínají) zároveň na všech zařízeních. Timely je přizpůsobeno jak telefonům, tak tabletům.

nexusae0_131 nexusae0_121 nexusae0_114

Timely Alarm Clock
Bitspin
Verze 1.0.2
Velikost 9,2 MB
4.0.3+


Zdarma

 

Note II Hidden Settings

Jak napovídá název aplikace, bude se tu jednat o tajná nastavení systému. Pokud máte rootnutý Galaxy Note II nebo Galaxy S4 a zároveň stále využíváte původní systém, můžete si touto zajímavou aplikací zpřístupnit řadu dodatečných ovládacích prvků. Můžete si nastavit, zda bude fotoaparát vydávat zvuk nebo jestli chcete povolit hledání kontaktů pomocí vytáčecí klávesnice.

nexusae0_29 nexusae0_120

Note 2 Hidden Settings
SteinApps
Verze 1.4
Velikost 256 kB
4.1+


Zdarma

 

Cestujlevne

Mezi novinkami na Google Play se objevila i česká aplikace Cestujlevne, která vhodně doplňuje oficiální web Cestuj levně. Nabízí inspiraci pro levné cestování do zahraničí včetně hledání finančně dostupných hotelů. Zahrnuje rovněž i akční nabídky na zahraniční cesty a můžete si nastavit i notifikace na vybrané kategorie.

Cestujlevne - Aplikace pro Android ve službě Google Play (1) Cestujlevne - Aplikace pro Android ve službě Google Play

Cestujlevne
mForce, s.r.o.
Verze 1.0.2
Velikost 1,7 MB
2.1+


Zdarma

 

AirCast

Malý streamovač ChromeCast je skutečný zázrak. Je na světě teprve jen pár týdnů a už se do něj pouští hackeři ze všech stran, aby vylepšili jeho funkcionalitu. A právě jeden dobře známý programátor, Koushik Dutta, se pustil do reverzního inženýrství, díky čemuž se mu podařilo překonat řadu omezení implementovaných Googlem. Díky tomu je nyní možno pomocí aplikace AirCast sdílet multimediální obsah například z Galerie, Google Drive či Dropboxu přímo do ChromeCastu. A i když se v Čechách tenhle malý všeuměl zatím neprodává, můžete si ho doma stvořit pomocí libovolného androidího zařízení a aplikace Cheapcast.

Odkaz ke stažení zde

Screen_Shot_2013-08-18_at_12.53.50_PM8-18_large_verge_medium_landscape

Splinter Cell: Spider-Bot

Pokud už náhodou patříte mezi šťastné majitele povedené stealth akce Splinter Cell Blacklist, možná jste se už všimli, že některé vychytávky pro Sama Fishera jsou uzamčené a lze je aktivovat jen hraním hry Spider-Bot. Ta už je samozřejmě na Google Play a budete v ní ovládat malého pavoučího robota. Cílem bude samozřejmě se proplížit a nebýt viděn. Čeká na vás množství úrovní a překážek, za jejichž překonání následně dostanete možnost odblokovat speciální výbavičku v Blacklistu.

nexusae0_SBC5 nexusae0_SBC4

SC Blacklist: Spider-Bot
Ubisoft Entertainment
Verze 1.2.4
Velikost 77 MB
2.3.3+


Zdarma

 

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (6)