Polaroid se vrací na trh se smartphony. Představil se levný telefon

polaroid cosmo k telefon

Polaroid je americká společnost, která se v minulosti proslavila svými fotoaparáty, obzvlášť těmi instantními, ze kterých jste měli rovnou i fotografii. Méně známé je to, že se několikrát zkoušeli prosadit i na trhu s Androidem. Teď to zkouší znovu s levnými telefony.

Polaroid telefony patří do nižší třídy

Nové Polaroid telefony se nazývají Cosmo K a Cosmo K Plus, jde o úplně novou řadu. Ta se zařazuje po bok těch nejlevnějších telefonů. Oba telefony jsou vybaveny procesory MediaTek, což není žádná výhra. Co se týče designu, tak rozhodně není tak hrozný, jak prezentují některá média, která mají k dispozici obrázky jiného produktu.

telefon polaroid cosmo K plus

Menší model Cosmo K má 5 palců velký displej s HD rozlišením. Procesory mají čtyři jádra, paměť RAM je pouze 1GB. Vnitřní paměť je pak 8GB, jde ale rozšířit pomocí microSD karet. Baterie má kapacitu 2800 mAh. Na zadní straně je pak 13MPx fotoaparát, přední strana pak nabízí 5MPx selfie kameru.

Cosmo K Plus je v podstatě úplně stejný telefon, akorát má větší displej, a to 5,5 palce. Zbylé specifikace jsou stejné jako u menšího modelu. Oba telefony běží na Androidu 6 Marshmallow. Polaroid k telefonům přibaluje i dva ochranné obaly. Oznámeno bylo zatím jen to, že se telefony dostanou do Mexika. Další informace o ceně a dostupnosti v jiných zemích chybí.

Vlastnili jste někdy instantní fotoaparát Polaroid?

Zdroj: phonearena.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)