Polar M600: sportovní hodinky s Android Wear od věhlasné společnosti

polar m600 titul

Pokud se trochu více zajímáte o “sportovní elektroniku” jako například sporttestery, měřiče tepu a podobné, nejspíš budete znát i značku Polar. Jedná se o finskou společnost, která se v tomto odvětví pohybuje již téměř 40 let. A právě tato společnost přichází na trh s novinkou v podobě chytrých hodinek Polar M600.

 

Android Wear určený ke sportu

Pokud jste již delší dobu prahli po chytrých hodinkách s Android Wear vhodných ke sportování, mohly by hodinky Polar M600 být tím pravým pro vás. Dle výrobce hodinky dokáží monitorovat vaši fyzickou aktivitu až 48 hodin v kuse. To je poměrně zajímavá hodnota, vzhledem k tomu, že některé hodinky s tímto systémem vydrží stejnou dobu a to bez řady monitorovacích funkcí, které oproti hodinkám Polar M600 buď úplně postrádají, nebo je uživatel zapíná jen občas. Tohoto výsledku pak hodinky údajně dosahují díky 500 mAh baterii. Pokud však hodinky spojíte s iPhonem, bude jejich výdrž dle výrobce poloviční.Polar M600

Hodinky Polar M600 nabídnou také například senzor srdečního tepu doplněný o 6 LED, díky kterým by měl nabídnout vysokou přesnost. Z další výbavy musíme zmínit také přítomnost GPS. Díky té hodinky zvládají sledovat vzdálenost, rychlost a zaznamenávat trasu aniž by potřebovali smartphone. Hodinky se chlubí certifikací IPx8 a výrobce tvrdí, že je lze použít také při plavání. Uvnitř Polar M600 se nalézá chipset MediaTek MT2601 se dvěma jádry Cortex-A7 doplněný o 512 mb RAM a 4GB interní úložiště. Displej má úhlopříčku 1,3″, rozlišení 240 x 240 px a chrání jej sklo Gorilla Glass 3.

polar3_2040.0

Prodej hodinek Polar M600 byl ve vybraných zemích již zahájen. V Evropě se pak budou prodávat v bílé a černé verzi za přibližně 9 500 Kč (350€).

Zaujaly vás hodinky Polar M600?

 

Zdroj. GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)