Novou hru Pokémon Quest už můžete zdarma stahovat z Google Play

pokemon quest android ios hra

Po GO verzi jsme se dnes dočkali další větší mobilní hry s Pokémony. Tentokrát se jedná o hru Pokémon Quest, která nabízí hodně podobný zážitek jako konzolové hry Pokémon. Oznámena byla na konci minulého měsíce a dnes oficiálně vyšla.

Pokémon Quest můžete hrát na Androidu i iOS zároveň

Potěší také to, že zde není žádná časová exkluzivita, jako třeba u Super Marion Run, který na produkty od Apple vyšel o několik měsíců dříve. Pro obě platformy je nová Pokémon hra zdarma dostupná ke stažení. Fanoušci série budou hned při prvním spuštění “doma”. Na začátku si vyberete svého Pokémona a začínáte prozkoumávat ostrov.

New Adventures Await in Pokémon Quest!

New Adventures Await in Pokémon Quest!

Seznam Pokémonů je stejný jako v konzolových verzích RED a BLUE. Mobilní hra se odlišuje hratelnosti i grafikou, která je kostičková a připomíná tak Minecraft. Nicméně na mobilní hru to není špatné a alespoň díky jednodušší grafice poběží hra na více telefonech. Mínusem pro někoho může být to, že chybí tahové souboje a v podstatě i nějaká hlubší strategie. Nově souboje probíhá v reálném čase. Na druhou stranu jedná se o mobilní hru zdarma, takže není zase takovým překvapením, že se hratelnost zjednodušila.

[appbox googleplay jp.pokemon.pokemonquest]

Vyzkoušeli jste již Pokémon Quest? Jak se vám nová hra líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (0)