Pokémon GO: Zcela nové funkce za dveřmi?

hra Pokemon GO

O hře Pokémon GO již teď můžeme říct, že se stala fenoménem a zprávy o této hře jsme mohli číst i několikrát za den. Jak to tak ovšem bývá, zájem po určitém období klesá. Alespoň herní studio Niantic registruje méně aktivních hráčů za den. Může to být dáno několika důvody, každopádně by se to ale mohlo v budoucnu změnit. Chystají se totiž změny, po kterých hráči tak dlouho volají.

Pokémon GO – obchodování a souboje

Prvky rozšířené reality jsou jednou z věcí, které dělají Pokémon GO tak úspěšnou hrou. Každý si může připadat jako profesionální trenér a chytat v reálném světě. Hra se tak snaží přiblížit původním Pokémonům. Jenom samotné chytání však může po čase omrzet i toho největšího fanouška. Původní Pokémoni totiž umožňovali souboje s ostatními hráči a také obchodování. Herní studio Niantic si to moc dobře uvědomuje, a i když je primárním cílem stabilita celé hry, případně odstranění všech bugů, tak bychom se mohli dočkat právě zmíněných dvou funkcí. Vývojáři z Niantic tuto pravděpodobnost nastínili již minulý měsíc na akci zvané Comic Con v San Diegu.

pokémon go

To, že to nebudou pouze slova vypuštěná do větru, potvrzuje i uživatel cokuspocus na Reddit.com. Na svém účtu provedl rozbor kódu z Pokémon GO. Vše naznačuje tomu, že vývojáři skutečně implementují kódy, které by umožnily souboje a obchodování. Což jenom potvrzuje to, že bychom se mohli v budoucnu opravdu dočkat nových funkcí, které by opět mohly pozvednout hratelnost o kus dál. Otázkou je, kdy taková aktualizace dorazí na naše mobilní zařízení.

Co říkáte na chystané nové funkce?

Zdroj: ubergizmo.comvg247.comreddit.com.

Jan Vitásek
O Autorovi - Jan Vitásek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (5)