Podívejte se, jakým videem láká Motorola na londýnskou tiskovku

motorola_intel_ico

18. září se v Londýně bude konat tisková konference, na které společnosti Motorola a Intel představí první společný chytrý telefon (partnerství bylo oznámeno letos v lednu na veletrhu CES v Las Vegas). Už z dříve prosáknuté pozvánky, ve které figuruje slovo “hrana” (“Let us take you to the edge”), se soudilo, že možná půjde o telefon bez rámečku kolem displeje.

Pozvánka na tiskovou konferenci Motoroly a Intelu

Pozvánka na tiskovou konferenci Motoroly a Intelu

Po představení tří novinek z minulého týdne jsou ale dohady kolem toho, co bude předvedeno v Londýně, výrazně střízlivější. Server Droid-Life například očekává, že bude prezentována Motorola RAZR M, které bude mít místo Snapdragonu S4 dvoujádrový procesor Intel Medfield.

V rámci získání pozornosti zveřejnila Motorola včera na svém oficiálním Youtube kanálu kratičké propagační video (“teaser”), ze kterého ale jen s velkou dávkou fantazie vyčtete nějaké podrobnosti – obsahuje pouze slogany “Edge-to-edge speed”, “Edge-to-edge power” a “Say goodbye to boundaries”. Celá prezentace je zakončena datem 18. září a logy obou firem.

Motorola & Intel: Let us take you to the edge

Motorola & Intel: Let us take you to the edge

Co myslíte, bude novinka vypadat tak, jako na únorových renderech?

Takto možná bude vypadat telefon, který stvořila Motorola s Intelem

Takto možná bude vypadat telefon, který stvořila Motorola s Intelem

Zdroj: Droid-Life a Talk Android.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)