Plyn až na podlahu! Akce Android RoadShow 2013 se vydává na cestu k vám!

mapa-android-roadshow

Nadpisem článku rozhodně nechceme naznačovat, že bychom snad při přesunu na místo konání chtěli porušovat silniční předpisy. Stejně to ale bude pořádná jízda! Přečtěte si deset důvodů, proč na RoadShow nesmíte chybět!

logo %286%29

Přípravy jsou v plném proudu, protože do první akce, která se odehraje v Brně, zbývají pouhé tři týdny. Android RoadShow 2013 vám dává jedinečnou možnost prozkoumat úžasný svět operačního systému Android, který nadchl stamilióny uživatelů po celém světě. Dříve byl Android synonymem pouze pro chytré telefony, v dnešní době se ale rozšířil i do mnoha jiných odvětví a stal se z něj nepostradatelný pomocník v rozličných aspektech každodenního života. Ať už jste student, manažer nebo vášnivý hráč, Android představuje komplexní řešení a jeho oblíbenost stále roste.

Android RoadShow ale rozhodně není akcí, která by byla určena jenom pro náruživé fanoušky nebo zkušené uživatele. Naopak! Nezáleží na tom, jestli každou chvilku instalujete jinou verzi systému nebo zatím jen uvažujete o koupi vašeho prvního smartphonu či tabletu na čtení knih, tuhle příležitost si nenechte ujít, každý si tu přijde na své.

Záplava informací od lifestyle až po geekovské šílenosti, nejžhavější mobily na vyzkoušení, soutěže, akce, přednášky, rozhovory, krásné modelky a i nějaké to mlsání. To vše a ještě mnohem více čeká jen na vás, takže neváhejte a registrujte se: je to zdarma! Android prostě jede a my s ním!

10 věcí, díky kterým si přijde na své nejen fanoušek Androidu

 • jedinečný program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
 • novinky a TOP zařízení na jednom místě
 • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
 • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
 • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
 • setkání s internetovými celebritami
 • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
 • Miss Android RoadShow 2013
 • poznáte redakci SvětAndroida
 • pobavíte s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

registraceHome

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kam se chystáme?

Vzhledem k tomu, že je Android takzvaným systémem s otevřeným zdrojem, i tým stojící za Android RoadShow se rozhodl být maximálně otevřený a při rozhodování o místech konání dal hlas vám, čtenářům a budoucím návštěvníkům. V on-line hlasování jste mohli hlasovat pro zařazení svého města do našeho itineráře a 30. dubna se rozsekla finální soupiska. Je tu ale takové drobné překvapení, o kterém jsme zatím mlčeli. Někoho potěšíme, někoho možná naopak naštveme, ale tak už to v životě asi chodí. Po dlouhé poradě jsme se totiž nakonec rozhodli rozšířit počet měst, která navštívíme, na sedm – radovat se tedy může i Praha! Ta prohrála s Plzní o pouhých osm hlasů, ale nakonec se podíváme i do matičky stověžaté. A rozhodně to není proto, že bychom byli všichni líní cajzli z Práglu :)

mapa_clear

Motory startujeme 1. června a na plný pecky to rozpálíme nejprve v Brně a v průběhu června až listopadu se o sobotách podíváme do dalších šesti měst – o prázdniny vás samozřejmě necháme vydechnout:

 • Brno – 1. června
 • Praha  – 15. června
 • Pardubice – 22. června
 • Plzeň – 7. září
 • Ostrava – 28. září
 • České Budějovice – 19. října
 • Hradec Králové – 9. listopadu

 

Co vás čeká (a nemine)

Bereme s sebou plný kufr  té nejžhavější techniky na poli mobilních zařízení. Desítky nejnovějších a nejzajímavějších telefonů budou čekat na vaše nenechavé prsty, abyste si je mohli vyzkoušet na vlastní dotek. A pozor, škarohlídy argumentující možností vyzkoušet si mobily v českých obchodech potěšíme i přítomností několika kousků, se kterými se v naší domovině ještě nesetkáte!

Přednášky, debaty, rozhovory

Přednášky od významných výrobců, inovátorů a technologických průkopníků patří právem mezi zlaté hřeby naší RoadShow, protože vám dávají možnost dozvědět se dokonce i zcela exkluzivní informace, které byly zatím zahaleny rouškou tajemství. Z pestré palety si ale vybere každý! Zajímalo by vás, jak zefektivnit práci ze svým telefonem nebo jak ho lépe využít během celého dne? Nebo jak na pokročilé funkce? Proč se Android čím dál tím více spojuje se slovem LifeStyle a co to vůbec znamená? Přijďte, nebudete zklamáni!

conference

Game Hall: Vyzkoušejte si herní hity!

Chléb a hry? Android a hry? Je pravda, že Android se prodává jak rohlíky, ale slovní hříčky o pečivu stranou. Vzhledem k tomu, že se na trhu vyskytují telefony a tablety, které mohou obstojně konkurovat domácím herním konzolím, byla by obrovská škoda minout ohromně populární segment her. Od prezentace největších a nejzábavnějších herních titulů je tu právě Game Hall a jestli v ní nebude narváno až k prasknutí, sním svoji paměťovou kartu s máslem a marmeládou. Dáme vám totiž zatím alespoň jeden proklatě dobrý důvod, proč se do Game Hall podívat: Tegra 4. Nejen na odiv, ale i jako hlavní cena v soutěži. V každém městě, které navštívíme, budete mít možnost zapojit se do soutěže o top zařízení s tímto nabušeným hardwarem, který láme rekordy jako parátka. Přijďte, zahrajte si, skóre ze hry odešlete na server a doufejte, že vydržíte na prvním místě!

gaming

Hi-Tech koutek: Ochutnejte budoucnost

Doby, kdy jsme filmovým tajným agentům záviděli jejich vychytávky, jsou pomalu pryč. Díky mobilním technologiím, miniaturizaci, speciálním čidlům a výkonnému hardwaru může být Ethanem Huntem z Mission Impossible prakticky každý. V minulosti jsme slavili velký úspěch s bezpilotní quadrokoptérou AR.Drone, tudíž pro vás tento rok chystáme ještě zajímavější vychytávky, se kterými se vyřádíte ve vzduchu, vodě i na suché zemi.

hi-tech

Android jako zdravý životní styl

Zdravý životní styl a sportování, to není jenom Olga Šípková a nebudeme prezentovat ani aplikaci Cvičme v rytme. Odklon Androidu ze sféry geeků a technofilů je jasně patrný a snaha výrobců zařadit smartphony a tablety do trendy životního stylu moderního člověka je zcela pochopitelná. Názorně a zábavně vám ukážeme, jak si pomocí několika užitečných aplikací proměnit svůj telefon v nesmlouvavého trenéra a vylepšit si životosprávu. Dává to smysl. Vždyť s Androidem vstáváme, snídáme i pracujeme a ještě si na tabletu před spaním přečteme nějakou knihu nebo pustíme film. Proč tedy pasivní konzumování obsahu neobohatit o nějakou tu extra aktivitu? Dokážeme vám, že Android je ideální společník pro současného člověka!

sport

registraceHome

Celebrity!

Ne, Ornellu Štikovou ani Agátu Hanychovou neplánujeme. Nevíme, kolik z vás jsme právě naštvali a kolik naopak potěšili, každopádně jsme pozvali několik nejvýznamnějších celebrit z oborů, které jsou Androidu blízké nebo se ho přímo týkají. Přijďte se seznámit, poslechnout si přednášky a rozhovory a třeba i prohodit pár slov.

celeb

Soutěže o hodnotné ceny

Chcete získat zajímavé androidí zařízení zcela zdarma? Žádné skryté poplatky, žádné úvazky, žádné kupování předraženého nádobí. Vezměte s sebou kamarády, známé, široké příbuzenstvo – čím víc vás bude, tím větší je šance, že vaše skupinka něco vyhraje. Podmínku máme jedinou: bezplatně se registrujte na http://www.androidroadshow.cz a dostavte se osobně!

win

Miss Android RoadShow 2013

Technologie a ženská krása? Jde to dohromady! Pokud jste osobou něžného pohlaví, dostavte se na RoadShow a vyfoťte se s naším maskotem. Všechny fotografie pak budou umísťovány na web http://www.androidroadshow.cz a následné veřejné hlasování rozhodne o tom, kdo získá nejen titul Miss Android RoadShow 2013, ale i skvělý telefon s Androidem. A pokud nás naše čtenářky a návštěvnice přesvědčí o tom, že by bylo vhodné nezaměřovat se jen na jedno pohlaví, kdo ví, třeba se příští rok dočkáme i „missáka“ :)

miss

Sladká tečka

Rezolutně odmítáte pohyb mimo chůze k autu? Jogging, dřepy a zpocené tričko vám nevoní? Snad vás kromě technických hraček potěšíme nějakou tou sladkou dobrůtkou či osvěžením v podobě ledové kávy nebo vychlazených nápojů od Kofoly. Je toho ale více, nechte se překvapit!

sweets

registraceHome

Na RoadShow snadno a rychle

Chápeme, že obyvatelé menších měst se mohou cítit znevýhodněni a proto se jim snažíme vyjít maximálně vstříc. Všechny RoadShow se budou konat v sobotu, čímž se například chceme vyvarovat nutnosti podepisovat (zá)školákům omluvné listy. Druhá věc je samozřejmě doprava. Spojili jsme se se serverem Jízdomat a vymysleli způsob, jak poskytnout cestu na místo konání i pro ty, kteří nemohou využít běžně dostupné prostředky hromadné dopravy. Na stránkách www.jizdomat.cz naleznete přehledně zpracovanou nabídku i poptávku po spolucestujících. Snadno se tak spojíte s řidičem, který ve vhodný čas jede do města, kde se RoadShow koná, a má ve voze volné místo. Taková moderní podoba stopování.

jizdomat-logo

VIP uživatelé jako v bavlnce

Když jsme spouštěli VIP účty, slibovali jsme platícím uživatelům mnoho zajímavých výhod, které se nebudou omezovat pouze na náš web. Na RoadShow 2013 vás přesvědčíme, že to myslíme vážně! Pro VIP uživatele je připraven speciální program, různé výhody a individuální přístup. Zkrátka uděláme to, co vám na očích uvidíme :)

Máte ještě dostatek času se mezi VIP uživatele zařadit. Kompletní nabídku toho, co placené členství nabízí, se podívejte do našeho obsáhlého článku. Věříme, že nebudete litovat!

Svět Androida premium Android gold

Přijďte, chceme vás vidět!

Když jsem se otázal, proč se Android RoadShow nejmenuje třeba hezky česky „Osahej si Androida“, byl jsem promptně upozorněn na pokleslé mravy a reálně mi hrozilo, že budu do konce života psát o aplikacích typu Dickorate. Proč navíc měnit zavedené jméno? RoadShow vstoupila do povědomí veřejnosti jako úspěšná a oblíbená akce a během svého putování po českých městech potěšila nejen řadu fanoušků chytrých mobilů, ale díky svému informativnímu přístupu i řadu uživatelů, kteří třeba s nákupem svého prvního smartphonu ještě váhali.

IMG_4152

Pokud bych měl shrnout důvody, proč se na Android RoadShow 2013 podívat, pak je v první řadě nutné zmínit, že celou akci děláme pro vás. Může vám to připadat jako klišé, ale myslíme to vážně. Snažíme se vám přinést takové informace, o jaké si píšete a zábavnou formou vám je budeme prezentovat. Neodolatelné výdobytky mobilní technologie, převratné novinky, výkonný hardware, ale stejně tak i zábava, dobrá nálada, spousta akcí, soutěží a aktivit k naší RoadShow prostě patří. Ohromně nás těší váš feedback, vaše zpětná vazba, a způsob, jakým nám posíláte podněty a nápady. Právě to je materiál, který hodláme opět přetavit ve stoprocentní zážitek. Radost z poznávání nových technologií, napětí u nejnovějších her, možnost vyzkoušet si postupy a zařízení, ke kterým se běžně nedostanete – to vše úhledně zabaleno do krabičky s logem zeleného robůtka Androida. Vezměte s sebou kamarády, spolužáky i příbuzné a nezapomeňte přibalit dobrou náladu! Nemůžeme se dočkat, až před vámi začneme sypat všechny trumfy z rukávu.

Těšíme se na vás!

partneri

 registraceHome

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Recenze Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (105)