Placený Facebook? Sociální síť zvažuje verzi bez reklam

placeny facebook bez reklam

Placený Facebook může být brzy realitou. Nyní vyšlo najevo, že společnost zkoumá, zda by verze bez reklam dokázala přilákat více uživatelů. Není to poprvé, co něco podobného Facebook zvažuje, ale ve světle nedávných událostí, se zdá, že by k tomu mohlo dojít. Už je třeba kvůli tomu, že kvůli verzi bez reklam by se mohlo mnoho lidí rozmyslet nad tím, že si Facebook účet zruší.

Placený Facebook dává nyní smysl mnohem více, než kdykoliv v minulosti

Placený Facebook by samozřejmě byl volitelnou variantou, Zuckerberg řekl, že tato sociální síť zůstane vždy zdarma. “Platíme” tím, že dáváme osobní data a Facebook je nabízí k cílené reklamě. Zároveň prozradil, že i nadále se bude pokračovat v politické reklamě, a to kvůli tomu, že podporují svobodu projevu. Placeným Facebookem by tyto reklamy úplně zmizely.

facebook placeny

Sheryl Sandbergová, provozní ředitelka společnosti Facebook dále potvrdila, že nyní hledají nové způsoby, jak tuto sociální síť monetizovat. Jeden z nich může být i předplatné. Samozřejmě je vše na začátku, musí se analyzovat, kolik uživatelů by chtělo platit, jaká bude cena atd.

[appbox googleplay com.facebook.katana]

Chtěli byste mít možnost placeného Facebooku bez reklam?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (5)