Nejnovější Android aplikace z Google Play #156: Pixel ikony a stylové tapety

pixel ikony

Pochmurné říjnové pondělí se vám pokusí projasnit další díl zbrusu nových aplikací. V dnešní epizodě se tematicky podíváme na počasí Umbrella Alert, která se nespoléhá na vaše samostatné hlídání předpovědí – místo toho vám raději pošle notifikace ve zvolené časy. Chcete mít stylové kruhové Pixel ikony po vzoru nablýskaných Google telefonů? S Pix It to není žádný problém. Aplikace Day Counter nabídne všestranné použití – čítač dnů vám například prozradí, kolik souvislých dnů jste vstali brzo z postele, jak dlouho se vám daří nekouřit nebo nesáhnout po kalorickém dortíku. Jako poslední v seznamu naleznete aplikaci Frame Wallpapers, která nabídne neodolatelné tapety vysoké kvality.

Umbrella Alert – notifikace o počasí

Nezajímají vás komplexní aplikace pro počasí, které jsou zahlceny nepotřebnými a podrobnými detaily? Pokud zkrátka chcete vědět, zda bude dnes pršet nebo ne, bohatě vám postačí Umbrella Alert. Velmi jednoduchá aplikace nemá své vlastní rozhraní – místo toho vás jen provede nastavením a zbytek obstarají praktické notifikace. Ty lze nastavit v příhodnou dobu, například před každodenní cestou do práce, či v kterémkoli jiném intervalu. Bez námahy se tak vždy v pravou chvíli dozvíte, jestli si v podzimní ráno přibalit i deštník.

[appbox googleplay io.github.ohmylob.rainalert]

Pixel ikony s aplikací Pix It

Zalíbil se vám styl telefonů Pixel? Právě Pixel ikony v kruhovém provedení jsou zajímavou změnou u nejnovější verze čistého Androidu – kterou můžete mít během několika kliknutím na displej vašeho zařízení i vy. Novinka Pix It v sobě ukrývá téměř 5000 ikon v Pixel designu, které navíc neustále přibývají. Atraktivní design zalichotí menu vašeho telefonu ať už jste fanoušky nových vlajkových lodí samotného Googlu nebo nikoliv. Součástí balíčku jsou i typické Material design tapety.

[appbox googleplay com.Fraom.Pixit]

Day Counter vám pomůže s předsevzetími

Kolik dnů vydržíte nepít, nedat si po obědě zákusek nebo nekouřit? Pár dnů, týdnů? Pokud dosažené úspěchy nevidíte před sebou černé na bílém, může se motivace hledat těžko. Ať už chcete počítat uplynulé dny z jakéhokoli důvodu, Day Counter vám v tom spolehlivě pomůže. Přehledně tak i díky widgetu můžete vidět, kolik dnů uplynulo od vaší poslední cigarety, rozchodu nebo kterékoli další události.

[appbox googleplay com.prospectu1.onedaytracking]

Stylové Frame Wallpapers díky projektu Unsplash

Zajímavá sbírka kvalitních tapet v aplikace Frame Wallpapers nabídne zejména estetické fotografie krajin, přírody a moderních detailů. Zástup je opravdu široký – a není se čemu divit. Frame totiž obsahuje tapety projektu Unsplash.com, který shromažďuje ty nejlepší obrázky bez jakéhokoli copyrightu na internetu. Z bohaté nabídky si vybere každý!

[appbox googleplay com.cwfei.frame]

Další novinky, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)